معرفی کتاب؛

«گوسفند سیاه» کتابی برای خودشناسی

«گوسفند سیاه» کتابی است در رده آثار روانشناسی که به قلم برانت منسوار نوشته شده است.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، کتاب «گوسفند سیاه» می خواهد در مورد چیزی با شما حرف بزند که بسیار جذاب و خواندنی است و زندگی، افکار و باورهای تان را زیرو رو خواهد کرد. تا به حال به این فکر کرده اید که چرا گوسفندان سیاه حقیقی، نادیده گرفته می شوند، مورد تبعیض قرار می گیرند و مثل سایر گوسفندان ارزش گذاری نمی شوند؟ می گویند: پشم گوسفند سیاه قابلیت رنگرزی ندارد.

بله، این طور است. گوسفند سیاه صددرصد ناب و اصیل است. از فشارهای بیرون تاثیر نمی پذیرد، تغییر نمی کند یا حتی به چیزی که با اصل خودش فاصله دارد تبدیل نمی شود.

آیا معنای ضمنی گوسفند سیاه را درک کرده اید؟ ممکن است از برچسب گوسفند سیاه خوردن خوشحال یا ناراحت شوید، اما اگر هدف تان تبدیل شدن به انسان منحصر به فردی است که به خاطرش خلق شده اید، بله شما دارید به هدف تان نزدیک می شوید. شما از قدرتی درونی برخوردار هستید که حتی هنوز هم قادر به درکش نیستید. قدرتی که به هر چه ناباوری است باوری بخشد و به هر چه ناشدنی است شدن می دهد.

این کتاب از قدرت به جریان انداختن مهم ترین ارزش های بنیادی وجود شما حرف می زند چیزی که به آن گوسفند سیاه گفته می شود تا آن ها را در جهت انتخاب و تحقق اهداف تان به کار بگیرید و...

انتهای پیام //

وبگردی

  ارز فی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار فرهنگ و هنر

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار فرهنگ و هنر

  اخبار برگزیده