پژمان جمشیدی به باران کوثری رسید/ ماجرای یک پورشه!

«جوادپورشه» عنوان تازه ترین محصول شبکه نمایش خانگی است که به زودی به کارگردانی برزو نیک نژاد و با بازی پژمان جمشیدی و مجید صالحی جلوی دوربین می رود.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ «جوادپورشه» که قرار است در قالب یک سریال برای پخش در شبکه نمایش خانگی تولید شود، ابتدا قرار بود در قالب فیلم سینمایی تهیه شود. اما همزمانی پیش تولید این فیلم با شروع پاندومی ویروس کرونا و متعاقب آن تعطیلی سینماها موجب شد تا عوامل تولید این پروژه تصمیم بگیرند ، با گسترش داستان و تغییراتی در فیلمنامه آن را در قالب سریالی 12قسمتی تولید کنند.

این سریال از اواخر سال گذشته وارد مرحله پیش تولید و انتخاب بازیگر شد. پژمان جمشیدی از همان زمانی که قرار بود این کار در قالب فیلم سینمایی تولید شود ، انتخاب شده بود و بنابراین حضورش در نسخه سریال قطعی بود. مجید صالحی دیگر بازیگری است که حضورش در این سریال قطعی شده است. این اولین تجربه همکاری مشترک مجید صالحی و پژمان جمشیدی است. علاوه بر این دو بازیگر باران کوثری هم در این پروژه حضور دارد. الهام اخوان که در کارهای اخیر برزو نیک نژاد حضور ثابت داشته در این سریال هم عهده دار یکی از نقش های اصلی است.

جواد پورشه» نام موقت این سریال است که تا زمان پخش نام جدید آن انتخاب خواهد شد. برزو نیک نژاد این سریال را برای پخش از شبکه نمایش خانگی  می سازد.

انتهای پیام/

وبگردی

  ارز فی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار فرهنگ و هنر

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار فرهنگ و هنر

  اخبار برگزیده