عیدانه ویژه گروه کودک و نوجوان شبکه دو؛

نخستین قسمت از «خدا چه مهربونه» روانه آنتن می‌شود

برنامه «خدا چه مهربونه»، «جمعمون جمعه»، «دست کی بالا» و بخش‌هایی از مجموعه «کلاه قرمزی» عیدانه ویژه شبکه دو سیما برای مخاطبان کودک و نوجوان این شبکه است که به مناسبت عید سعید فطر روانه آنتن می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ «خدا چه مهربونه» عنوان یکی از تازه‌های شبکه دو سیماست که با اجرای ملیکا زارعی مصادف با عید سعید فطر از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.این مجموعه  به تهیه‌کنندگی علی اکبر ذاکری و با اجرای ملیکا زارعی (خاله شادونه) به‌صورت زنده روانه آنتن می‌شود. در این جشن که با حضور کودکان برپا شده ضمن ایجاد فضایی بانشاط از حضور مجریان و مهمانان محبوب بچه‌ها نیز بهره‌ گرفته می‌شود. از بخش‌های مختلف این برنامه می‌توان به شعر، موسیقی، مسابقه، اجرای گروه‌های مختلف سرود و بخش نمایشی اشاره کرد.

«خدا چه مهربونه» کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه دو دوشنبه ساعت 12:00 و سه‌شنبه و چهارشنبه ساعت 14:50 در جدول پخش برنامه‌های این شبکه قرار دارد.

«جمعمون جمعه» به تهیه‌کنندگی مهران میرصالحی و اجرای محمد مسلمی با معرفی مشاغل و حرفه‌های مختلف و دعوت از افراد متناسب با آن حرفه به همراه فرزندش و همچنین پخش بخش‌های نمایشی و شاد نیز روز عید دوشنبه و تعطیلی پس از آن سه‌شنبه ساعت 11:00 به روی آنتن شبکه دو می‌رود .از بازیگران این مجموعه می‌توان به زنده‌یاد علی سلیمانی، شهرام عبدلی، لاله صبوری، یوسف کرمی، عبد آتشانی، محمد اسماعیلی، بهرام سروری نژاد و هادی ولی‌لو اشاره کرد.

بخش‌هایی از مجموعه «کلاه قرمزی» نیز دوشنبه ساعت 10:30 پخش شده و از سه‌شنبه تا جمعه ساعت 19:50 نیز دو قسمت دیگر آن روانه آنتن می‌شود.

«دست کی بالا» به تهیه‌کنندگی سیدمحسن مناجاتی با اجرای عمو بهروز و قصه‌گویی گیتی خانم و شیرین کاری‌های دو عروسک زاغک و توتک، همزمان با روز عید فطر دوشنبه ساعت 9:00 روانه آنتن می‌شود. این برنامه ویژه گروه سنی کودک و خردسال نیز سه‌شنبه و چهارشنبه ساعت 09:40 در جدول پخش برنامه‌های این شبکه قرار دارد.

 

وبگردی

  ارز فی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار فرهنگ و هنر

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار فرهنگ و هنر

  اخبار برگزیده