بررسی مباحث پرچالش تولید و پخش در کمیته هماهنگی تولید و نمایش انجمن VOD

کمیته هماهنگى تولید و نمایش انجمن صنفی شرکت‌های نمایش ویدئوی آنلاین تشکیل جلسه داد.

به گزارش خبرگزاری برنا، نخستین جلسه کمیته هماهنگی تولید و نمایش با میزبانی محمدمهدی عسگرپور دبیر انجمن و حضور اعضای کمیته شامل على مجیدى عضو هیئت مدیره انجمن و رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل پلتفرم پیشتازمووی، مهدى داورى عضو هیئت مدیره انجمن و مدیرعامل پلتفرم تیوا، مجید محسنى نماینده پلتفرم فیلیمو، افشین اسدزاده نماینده پلتفرم فیلم‌نت و آرین گلصورت نماینده پلتفرم نماوا برگزار شد.

در این جلسه که مجیدى به عنوان رئیس کمیته انتخاب شد، مباحث مختلفی که دو حوزه تولید و پخش را در برمی‌گیرد، طرح و مورد بررسی قرار گرفت.

از جمله سرفصل‌هایی که در نخستین جلسه کمیته مطرح شد می‌توان به، تلاش براى رفع موانع تولید؛ ایجاد هماهنگى‌هاى لازم بین پلتفرم‌ها در حوزه تولید از طریق تدوین آئین‌نامه‌ها و مرامنامه‌هاى گروهى؛ طراحى سامانه‌اى براى تبادل اطلاعات بین تولیدکنندگان محتوا و ایجاد هماهنگى بین پلتفرم‌ها در بخش نمایش آثار اشاره کرد.

شکل‌گیری کمیته هماهنگی تولید و نمایش در انجمن صنفی شرکت‌های نمایش ویدئوی آنلاین، پیرو مطالبات جامعه هنری، اصناف فعال در زمینه تولید محصولات تصویری و همچنین اعضای صنف وی‌او‌دی برای سامان یافتن تولید و پخش در پلتفرم‌ها و نظام‌مند شدن این عرصه بوده است. در پی این مطالبه هیئت مدیره انجمن، شکل‌گیری این کمیته را مصوب کرد و بعد از انتخاب اعضا، با برگزاری نخستین جلسه و برنامه‌ریزی برای جلسات آتی و تعیین محتوای آن جلسات، خط سیر این کمیته برای سامان‌دهی به حوزه‌های تولید و نمایش تعیین شد.

انتظار می‌رود طی جلسات آتی محدوده‌های پرچالشی چون سقف و کف دستمزدها که عرصه تولید را تحت تاثیر قرار می‌دهد، مورد بررسی قرار گیرد.

انتهای پیام //

وبگردی

  ارز فی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار فرهنگ و هنر

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار فرهنگ و هنر

  اخبار برگزیده