اعلام برنامه‌های «رادیو ورزش» در ایام رحلت امام (ره) و قیام پانزده خرداد

در آستانه سی و سومین سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد، شبکه رادیویی ورزش با ویژه‌ برنامه‌های متنوعی همراه مخاطبین است.

به گزارش خبرگزاری برنا، همزمان با سی و سومین سالروز ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد، شبکه رادیویی ورزش با ویژه برنامه‌های متنوع این روز را گرامی می‌دارد. 

ویژه برنامه «غم فراق» کاری از گروه تولید تامین با موضوع بررسی ابعاد مختلف شخصیت اجتماعی امام خمینی (ره) روی آنتن می‌رود. برنامه به تهیه‌کنندگی صدف سبحانی روز ۱۴ خرداد ماه از ساعت ۱۰ پخش می‌شود.

«ورزش در اندیشه امام خمینی» در روز 14 خرداد ماه به بررسی دیدگاه امام خمینی (ره) در حوزه ورزش می‌پردازد. این برنامه به مدت ۳۰ دقیقه در ساعت ۲۰ پخش خواهد شد. 

«روح الله» برنامه ترکیبی که با رویکرد مروری بر زندگی و آثار اجتماعی امام خمینی (ره) است. این ویژه ‌برنامه به تهیه‌کنندگی آقای طباطبایی، ۱۴ خرداد ماه از ساعت ۶ صبح به مدت ۵۵ دقیقه از موج رادیو ورزش شنیده می‌شود. 

مرور واقعه 15 خرداد را می‌توانید در برنامه «نیمه خرداد» از ساعت ۶:۳۰ روز پانزدهم بشنوید. 

«فریاد خرداد» از دیگر برنامه‌های ویژه این شبکه با موضوع قیام پانزده خرداد و تاثیر آن بر نهضت انقلاب اسلامی است. این برنامه در روز قیام خونین ۱۵ خرداد از ساعت ۸:۳۰ پخش می‌شود. 

برنامه «شهدای ورزشکار» هم در این روزها با هدف بررسی زندگی شهدای ورزشکار به عنوان نمونه‌های بارز مجاهدان انقلاب اسلامی است. برنامه از ساعت ۱۴ طی روزهای ۱۴ و ۱۵ خرداد ماه در جدول پخش شبکه رادیویی ورزش قرار گرفته است. 

«مویه‌های غریبانه» با پخش نوحه و مرثیه مرتبط با موضوع رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی این روز را گرامی می‌دارد. 

برنامه‌های صبح و ورزش، به اضافه ورزش و عصرانه هم از دیگر برنامه‌هایی است که به همین مناسبت روی آنتن رادیو ورزش می‌رود. گفتگو با ورزشکاران درخصوص ویژگی‌های امام راحل، بررسی گفتمان امام و رهبری در حوزه ورزش، بررسی توجه منحصر به فرد امام خمینی (ره) در حوزه جوانان از موضوعات این برنامه‌ها به شمار می‌رود. 

انتهای پیام //

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار فرهنگ و هنر

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار فرهنگ و هنر

    اخبار برگزیده