اجرای نمایش «یه روز دیگه» تمدید شد

اجرای نمایش «یه روز دیگه» به کارگردانی نادیا فرجی به دلیل استقبال تماشاگران تمدید و از کارگاه نمایش به تالار سایه مجموعه تئاتر شهر انتقال یافت.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر برنا؛ نمایش «یه روز دیگه» به کارگردانی نادیا فرجی که قرار بود تا روز چهارشنبه اول تیر ماه در کارگاه نمایش تئاتر شهر به اجرای خود پایان دهد، به دلیل استقبال تماشاگران تمدید و ادامه اجراهای خود را در تالار سایه مجموعه دنبال خواهد کرد.

بر اساس برنامه ریزی های انجام گرفته ، این نمایش تا روز چهارشنبه اول تیر ماه در کارگاه نمایش روی صحنه است و پس از آن از روز پنجشنبه دوم تیرماه در تالار سایه مجموعه به اجراهای خود ادامه می دهد.

نمایش «یه روز دیگه» از جمله آثار نمایشی به صحنه رفته در تئاتر شهر است که با نگاهی آزاد به « مرگ در می‌زند» وودی آلن نگاشته شده و نگاهی کمدی فانتزی به مرگ دارد.

الهه پورجمشید و نادیا فرجی بازیگران این اثر نمایش هستند. ضمن اینکه مژگان عیوضی طراح لباس، علیرضا خضری طراح صحنه، عاطفه ابیضی طراح گریم، مجتبی گیویان طراح نور، مرتضی برزگرزادگان طراح پوستر و بروشور، سمیرا عالم پناه بازنویسی متن و مدیرروابط عمومی، سینا موحدی نیا ساخت تیزر، عرفان پالیدی و خشایار شکرانی گروه عکاسان، منادا ناطقی دستیار تهیه کننده، سعید فرخی، حسن باقری و رضا فروتن دستیاران کارگردان، آرش جمشیدی مدیر اجرا و صحنه، آرزو فروتن منشی صحنه دیگرعوامل اجرایی نمایش «یه روز دیگه» را تشکیل می دهند.

لازم به توضیح است نمایش «بهشت حکیم الله» به نویسندگی خسرو امیری و کارگردانی ویدا موسوی که از روز اول خرداد ماه در تالار سایه به صحنه رفته بود، روز دوشنبه سی ام خرداد ماه به اجرای خود پایان داد.

هم اکنون نمایش‌های «پروین» به کارگردانی حسین کیانی در تالار اصلی، «اسب‌های انباری» به کارگردانی رضا کرمی زاده در تالار چهارسو و «بی چرا زندگان» به کارگردانی الهام شعبانی در تالار قشقایی تئاتر شهر روی صحنه هستند.

انتهای پیام/

 

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار فرهنگ و هنر

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار فرهنگ و هنر

    اخبار برگزیده