میزبانی"دست‌خط" از فرزند ارشد شهید آیت‌الله بهشتی/ بررسی ابعاد مختلف زندگی شهید عالی‌ مقام دکتر سید محمد بهشتی

میزبانی"دست‌خط" از فرزند ارشد شهید آیت‌الله بهشتی/ بررسی ابعاد مختلف زندگی شهید عالی‌ مقام دکتر سید محمد بهشتی

برنامه تلویزیونی"دست‌خط" این هفته جمعه ۱۷ تیرماه میزبان دکتر ملوک السادات حسینی بهشتی استاد دانشگاه و فرزند شهید بهشتی خواهد بود.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر برنا؛ در برنامه پیش روی "دست‌خط" که جمعه ساعت ۱۶:۲۰ از قاب شبکه پنج سیما تقدیم نگاه مخاطبان می شود، دکتر بهشتی از سبک زندگی شهید بهشتی و شناخت کامل مردم از تمام جزییات زندگی ایشان خواهند گفت. 

همچنین در این برنامه دکتر بهشتی، بی‌عدالتی سیاسی، بی‌عدالتی اقتصادی و بی‌عدالتی اجتماعی را از مخاطرات پیش‌رو برای انقلاب اسلامی از نگاه شهید بهشتی قلمداد کردند و از اعتقاد ایشان به تحصیل علوم جدید در حوزه‌های علمیه می گویند.

فرزند ارشد شهید بهشتی در این برنامه به ارتباط عمیق ایشان با قرآن و دریافت راه‌حل مسائل کشور با تأمل در قرآن اشاره دارند و به شرح چگونگی اداره‌ی جلسات خبرگان قانون اساسی و تلاش‌های شهید بهشتی پیرامون این موضوع می پردازند. 

"دست‌خط" که به گفتگو های صریح با نخبگان سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، پزشکی و اجتماعی می پردازد، کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما است و این برنامه گفتگو محور و تحلیلی را محمد حسین رنجبران هر هفته جمعه ها حوالی ساعت ۱۶:۲۰ اجرا خواهد کرد.

انتهای پیام//

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار فرهنگ و هنر

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار فرهنگ و هنر

    اخبار برگزیده