گشت ارشاد سراغ سلبریتی‌ها برود

گشت ارشاد سراغ سلبریتی‌ها برود

حجت‌الاسلام سید علی خانمحمدی سخنگوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر عنوان کرد: ممکن است برخی از سلبریتی‌ها باعث اشاعه جرم بی‌حجابی شوند و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید به این زمینه ورود جدی داشته باشد. خطر «مسیح علینژادیسم» در کمین است و باید رفتار سلبریتی ها و سلبریتی‌نماهایی که منافع ملی و فرهنگ اسلامی را رعایت نمی‌کنند، رصد کرد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر برنا؛ حجت‌الاسلام سید علی خانمحمدی سخنگوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر عنوان کرد: طرح جامع حجاب و عفاف ستاد امر به معروف و نهی از منکر می‌تواند پایانی بر این نوع تنش ها و دوقطبی ها باشد. در این طرح جامع، مردم مقابل هم قرار نمی گیرند، طرح جامع حجاب و عفاف ستاد امر به معروف و نهی از منکر بدون حاشیه، برخورد تنش زا و به دور از دوقطبی سازی که جریان های ضدانقلاب از آن استفاده کنند، می تواند مسئله حجاب و عفاف را در جامعه ما حل کند.

از مسئولین و دستگاه‌های مختلف می خواهیم که به این طرح بپردازند. اجرای این طرح در حوزه دستگاه ها بسیار مهم است و ما اگر بخواهیم اجتماع را اصلاح کنیم باید از دستگاه‌های حاکمیتی و اجرایی آغاز کنیم. اگر بخواهیم اعتماد عمومی و ملی را برگردانیم باید از دستگاه ها شروع کنیم.

در هر دستگاه مدیر دستگاه باید نسبت به کارمندان موظف باشد. مدیر هر دستگاه همانطور که نسبت به خدمات و کارایی آنها موظف است، باید نسبت به مسائل اجتماعی و فرهنگی کارمندان و پوشش کارمندان موظف باشد.

این طرح در دستگاه‌های حاکمیتی و همچنین در حوزه های فرهنگی-رسانه ای و سینما و افراد مرتبط با آن بسیار مهم است. به عنوان مثال وزارت ارشاد باید به عنوان مسئول حجاب و پوشش بازیگران سینما و تلویزیون معرفی شود. در گشت ارشاد باید به سلبریتی ها و سلبریتی نما ها نیز پرداخته شود. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دستگاهیست که باید مسئول حجاب این افراد باشد، چراکه این افراد به دلیل مطرح شدن در تریبون هایی مثل تلویزیون، سینما، تئاتر و رسانه‌های اجتماعی ممکن است سبب بدحجابی، اشاعه بدحجابی و یا بی حجابی در جامعه شوند.

ممکن است برخی از سلبریتی‌ها باعث اشاعه جرم بی‌حجابی شوند و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید به این زمینه ورود جدی داشته باشد. خطر «مسیح علینژادیسم» در کمین است و باید رفتار سلبریتی ها و سلبریتی‌نماهایی که منافع ملی و فرهنگ اسلامی را رعایت نمی‌کنند، رصد کرد.

انتهای پیام/

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار فرهنگ و هنر

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار فرهنگ و هنر

    اخبار برگزیده