برنامه شهر امن و حضور پلیس در مدارس

برنامه شهر امن و حضور پلیس در مدارس

برنامه شهر امن کاری از گروه تهران و شهروندی شبکه پنج سیما در روزهای ابتدایی پاییز به تاثیر بازگشایی مدارس و ترافیک تهران پرداخت.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ در برنامه شهر امن وضعیت ترافیکی تهران در روز دوم مهرماه بررسی شد  و سرهنگ علی همه‌خانی به وضعیت ترافیک تهران در اولین روز بازگشایی مدارس پرداخت. 

سرهنگ علی همه‌خانی معاون آموزش و فرهنگ راهور تهران بزرگ به اتفاق دکتر سوهانیان مدیر کل روابط عمومی بانک ملی ایران در مدرسه سیدکاظم موسوی منطقه پنج حاضر شدند و ضمن گفتگو با مسئولین مدرسه روزهای ابتدایی بازگشایی مدارس را به دانش‌آموزان تبریک گفتند.

 

سرهنگ همه‌خانی

معاون آموزش  و فرهنگ ترافیک  پلیس راهور تهران بزرگ در برنامه شهر امن نیز از حضور پلیس در مدارس مختلف خبر داد و افزود:

اولیاء دانش  آموزان و اولیاء مدارس  در  فرهنگ سازی  ترافیک نقش  بسزایی دارند / هر  معلم می  توناد در  طول  کلاس  به دانش  آموزان حتی  یک دقیقه آموزش  فرهنگ ترافیک بدهد 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ سرهنگ علی همه خانی صبح امروز در برنامه زنده شهر امن در استودیو پلیس پایتخت که از شبکه پنج سیما پخش می شد حضور یافت و در خصوص  نقش  فرهنگ سازی  اولیاء مدارس  و اولیاء دانش  آموزان در  امر  ترافیک  توضیح داد .

سرهنگ همه خانی گفت: موضوعی  که برای  پلیس  حائز  اهمیت است حضور  حداکثری پلیس و هم سایر سازمان ها مانند اتوبوسرانی  ، تاکسیرانی  ، مترو که حضور  100 درصدی  آنها هست که بتوانیم خدمات بهتری  را به شهروندان ارائه بدهیم .

وی افزود : کاهش  زمان سرویس  دهی  تاکسی  و اتوبوس  مترو یکی  دیگر از  دلایلی  است که می  تواند به کاهش  ترافیک کمک کند و دانش  اموزان بتوانند راحت تر  به مقصد خود برسند .

سرهنگ همه خانی  بیان داشت  : طرح ویژه ای  که پلیس  در  سال 1401 دارد که بسیار  تاثیرگذار  است حضور  در  مدارس  است که از  همان روزهای  اول این اقدامات صورت می  گیرد و الان خیلی  از  همکاران بنده در  مسیر  مدارس  هستند که هم تبریک بگویند شروع سال تحصیلی  را به دانش  آموزان و نیز  یک مطلب  آموزشی  در  خصوص  قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی  را به این عزیزان آموزش  دهند . 

معاون آموزش  و فرهنگ ترافیک  پلیس راهور تهران بزرگ بیان داشت  : موضوع حضور  پلیس در  مدارس  که مطرح می شود به این صورت است که بدنبال پلیس  مدرسه و همیار  پلیس و همه طیف  ها مانند همیار جوان ، همیار  نوجوان ، فرهنگیار  و بانوان فرهنگ یار  در  مدرسه به طور  جد هستیم که بتوانند به ما کمک نمایند .

سرهنگ همه خانی در مدارس

وی  گفت : اقدامات و آموزش  های اولیا مدارس  و اولیا دانش  آموزان نیز بسیار  حائز  اهیمت است که می  توانند هر  آموزگار  و یا هر  دبیری  می  تواند در  سر کلاس  درس  خود یک دقیقه تا 5 دقیقه اگر  بتواند به بحث  آموزش  ترافیک و فرهنگ سازی  در  این خصوص  اقدام نماید این دقایق  را  اگر  روی  هم بگذاریم در  طول  سال چه عددی  برای  بحث  آموزش  خواهد شد چرا که این سنین بهترین سن برای  بحث   یادگیری  و آموزش  فرهنگ ترافیک است که ان شاءالله با طرح ویژه ای  که پلیس  برای  حضور  در  سطح مدارس  دارد بتوانیم به نتایج عالی  برسیم. 

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار فرهنگ و هنر

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار فرهنگ و هنر

    اخبار برگزیده