درخواست جمعی از اهالی سینما از سلبریتی‌ها برای «جداکردن صف خود از جریانات ضدملی»

درخواست جمعی از اهالی سینما از سلبریتی‌ها برای «جداکردن صف خود از جریانات ضدملی»

جمعی از اعضای خانواده سینما، با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن اغتشاشات اخیر، از سلبریتی‌ها خواستند صف خود را از «جریانات ضد ملی» جدا کنند.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر برنا؛ در بخشی از این بیانیه آمده است: ما اهالی سینما با محکوم کردن اغتشاشات اخیر، به سینماگران و هنرمندانی که بدون تحلیل و شناخت با همراهی با این تحرکات مشکوک به فضای مجازی آمده‌اند و با بیانیه و اظهاراتی منفعلانه در راستای اهداف دشمن عمل می‌کنند هشدار می‌دهیم صف خود را از این جریانات مخرب ضد ملی جدا کنند.

در بیانیه فعالان سینما آمده است: سالگرد هفته دفاع مقدس یادآور مجاهدت‌ها و فداکاری‌های ملتی بزرگ است که توانستند با دست خالی و با تکیه بر ایمان بر همه ساز و برگ نظامی دشمن که مورد حمایت استکبار جهانی و ارتجاع منطقه بود به پیروزی برسد. این حرکت تاریخی ملت ایران الگویی شد که تا کنون نیز باعث صیانت و حفاظت  از انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی شد که میراث شهدا و امام شهیدان است .

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: هر از چندی دشمنان این نظام و انقلاب بهانه ای یافته و تلاش می کنند انتقام خود را از طریق تبدیل کردن اعتراضات برخی از مردم به اغتشاش و تخریب و حمله به نیروهای خدوم امنیت و آسایش، جو روانی جامعه را بر هم زنند و دشمنان انقلاب و نظام و ایران عزیز را خوشحال کنند.

این بیانیه تصریح می‌کند: بی‌تردید درگذشت دختری جوان به هر دلیلی برای ما غم‌انگیز است و مانیز با خانواده وی همدردی می کنیم اما کسانی که این حادثه را بهانه ای برای اغتشاش و بر هم زدن نظم جامعه قرار داده اند، هر گز از مردم نمی‌دانیم. متاسفانه جریان ضدانقلاب که آسایش و اقتدار ملی ملت بزرگ ایران را نمی تواند ببیند در پشت حمایت از این اعتراضات، اهداف و طرحهای شیطانی خود را دنبال می‌کند و در این راستا جریانی از هنرمندان و سینماگران را نیز با فشار و تهدید در راستای اهداف خود به میدان می‌آورد تا توازن روانی جامعه را بر هم زند.

اهالی سینما تصریح کردند: عجیب است سلبریتی‌هایی که در پناه حمایت‌ها و بودجه‌های دولتی به شهرت و فرصت کار هنری دست یافته‌اند بازیچه دست سیاست‌های دشمنانی می‌شوند که امروز علیه ملت و ایران عزیز در فضای رسانه ای و مجازی تمام قد به مقابله برخاسته‌اند که بعضاً از سوی سفارتخانه‌های آنان نیز مدیریت می‌شود.

در بخش پایانی این بیانیه آمده است: ما سینماگران و هنرمندان ضمن تسلیت به خانواده مهسا امینی اعلام می‌داریم خدشه به نظام و انقلاب خط قرمز ما می‌باشد. از عمل اغتشاشگران و آشوب‌طلبان اعلان بیزاری می‌نماییم و به سینماگران و هنرمندانی که بدون تحلیل و شناخت با همراهی با این تحرکات مشکوک به فضای مجازی آمده‌اند و با بیانیه و اظهاراتی منفعلانه در راستای اهداف دشمن عمل می‌کنند هشدار می‌دهیم صف خود را از این جریانات مخرب ضد ملی جدا کنند.
ضمن حمایت از نیروی انتظامی که ماموران آسایش و امنیت جامعه هستند، از دست اندرکاران و قانونگذاران می‌خواهیم نسبت به اصلاح امور اجرایی و برخورد با مفسدان و غارتگران بیت‌المال به ترمیم ضعف‌های قانونی و اجرایی که منجر به چالش‌هایی در جامعه می‌شود، اقدام نمایند.

این بیانیه به امضای این افراد رسیده است: رضا رستگار، جمال شورجه، عظیم محمدی، جواد شمقدری، مهدی سرتاج، حسن ساجدی، رسول اولیازاده، احمد کوچکیان فرد، علیرضا حاج حسینی، اسماعیل محمودی، محسن محسنی نسب، مهدی عظیمی میرآبادی، احمد فراهانی، حمید قدیریان، روح اله شمقدری، حسن رضوانی، ناصر درخشان، احمد جان میرزایی، روح اله برادری، سیدسعید سیدزاده، حسن ساجدی، رضا برجی، حمید بهمنی، سیدعباس پویا، حسن نجاریان، علی درخشی، محسن علی اکبری، انسیه شاه‌حسینی، سیداحمد میرعلایی، حسین طلابیگی، حبیب اله بهمنی، حسن کاربخش، حجت اله سیفی، داوود رسولیان، سعید الهی، پرویز فارسیجانی، راضیه تجار، علیرضا اسحاقی، عطاءاله سلمانیان، ماشاءاله شاهمرادیزاده، محمدحسین انصاری، محمدرضا اسلاملو، مرتضی حیدری، مریم پوریامین، شفیع، آقامحمدیان، محمدرضا سرشار، مهدی فیوضی، محمد تن، علیرضا حاج حسینی، محمدرضا شرف الدین، حسن راستگو، علیرضا حاج‌حسینی.

انتهای پیام/

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

  نظر شما

  • حسین

   اینا کی هنرمند شدند؟اصلا اینا کی هستند؟

  • ناشناس

   به خدا اگه سر سوزنی از فوت این دختر ناراحت باشن . اینا فقط فکر ترس خودشونن . چون از اول با مردم نبودن بد ترسیدن

  • ناشناس

   باروکردیم

  • فرامرز

   من که هیچ کدومش نمیشناسم

  • سیروس

   ممنون از شما و خدا قوت.

  • لطیف

   اهالی سینما یا اهالی مدیران سینما...باز هم سناریو ساختین

  • ناشناس

   همه شونو میشناسم، اینان فرزندان با شرف و غیور سرزمینم ایران هستند. رهروی سردار عزیزمان حاج قاسم

  • ناشناس

   حامد بهداد بیسواد و مزدور بیشترین نقش را در تحریک جوانان ناآگاه به عمل اورد ظاهرا این فرد عضوی پنهان از گروه کومله؛ کینه ای طولانی ازانقلاب و ایران دارد امیدواریم که بررسی دقیق و لازم در خصوص حتی خانواده و اطرافیان وی صورت گیرد .

  • ناشناس

   آفرین به این سلبریتیهای غیور وطن پرست عاقل که مثل برخی سلبریتیهای بیسواد لاابالی بی عقل تهمت ودروغ به گلیس کشور خودشون نمی‌زنند وباعث آشوبگری کشور نمی‌شوند وبه دشمنان وتجزیه طلبان ضدایران پشت کردن. اینها ایرانی واقعی هوشمندهستند

  • Smith

   3

  • Smith

   3

  • Smith

   3

  • آرمان

   هنرمند باشرف و سلبریتی بیسواد بی غیرت گربه صفت مساوی نیستند....هنرمند کسی است که بفهمد که اگر شهدا و فرهنگ شهدا نبودند ، نه هنری مانده بود و نه هنرمندی

  • علی

   درجنگ های روانی ملتها از ضربات نظامی دشمن ازبین نمی روند بلکه در داخل توسط عناصر خرابکار بی وطن و بیگانه پرست که بدنبال نفع فردی ، منافع ملی را از یاد برده ، مانند موریانه اساس استقلال سیاسی ،اقتصادی و نظامی کشور را ضعیف و از بین می برند ملتهایی می توانند در مقابل این جنگ ها بایستند که بنیه ،اراده ،میل بکار ،خصایل خصوصی و بلاخره غرور ملی و میهنی خویش را از دست ندهند بدنبال منافع ملی کشور به جای منافع فردی و جناحی باشند

  پربیننده‌ترین اخبار فرهنگ و هنر

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار فرهنگ و هنر

  اخبار برگزیده