تئاتر شهر کرج میزبان «چراغ جادو»

«حکایت نسل‌های سوخته، حکایت آرزوهای بر باد رفته و روایت رشادتها و از خود گذشتگی ها» همه در نمایشی به نام چراغ جادو که در تئاتر شهر کرج در حال اجراست.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر برنا؛ تئاتر «چراغ جادو» به نویسندگی و کارگردانی اندیشه یدی به زودی در تئاترشهر روی صحنه می‌رود. این کارگردان جوان قبلاً نیز نمایش «گیلاوارا» را کارگردانی کرده بود و نمایش تازه اش نیز برای مخاطب نوجوان و بزرگسال با روایتی از وقایع تاریخی سه برهه از زمان قاجار، جنگ تحمیلی و آینده از جادوی زمان حکایت می کند.

حکایت نسل‌های سوخته، حکایت آرزوهای بر باد رفته و روایت رشادتها و از خود گذشتگی ها، این نمایش تقدیم شد به شهید حسین فهمیده و همه شهدای گمنام ایران زمین.

«چراغ جادو» پیام می‌دهد که باید مراقب آرزو کردن هایمان باشیم و از زمان حال نهایت استفاده را ببریم چرا که همه برهه های زمانی در تاریخ مشکلات و سختی‌های خود را دارند.

این نمایش تا به حال 7 شب در تئاتر شهر کرج اجرا رفته و برای سه اجرای باقی مانده نیز به زودی روی صحنه می رود.

بازیگران «چراغ جادو» به ترتیب ورود به صحنه عبارتند از آدرینا وکیلی، مهردادکشانی، محمد غفاری، نرگس عباسی، فاطمه شه نهاد، کیارش بیگدلی، مهدی شیراوند، مبینا علیاری، آیلا روح پرور.

عوامل این نمایش عبارتند از نویسنده وکارگردان: اندیشه یدی، تهیه کنندگان: اندیشه یدی، مهدی شیراوند، سمیرا وکیلی، دستیار کارگردان: نرگس عباسی، منشی صحنه: زینب عباسی، طراح صحنه: سمیرا فتح اللهی، اندیشه یدی، دستیار صحنه: سعیده شیراوند، طراح لباس:فرشته شیراوند، دستیار لباس: معصومه شهیدی، چهره پرداز: عسل عظیمی روشن، عکاسان: زینب عباسی، رقیه حیدری، مدیر تولید: مهدی شیراوند، طراحی پوستر و تیزر: مینا واحدی، مشاور پروژه: نبی قلیزاده، احمد اسفندیاری، گروه موسیقی: نوازنده تار: هلیا هراتی، نوازنده سنتور: سوگل اجلال منشان، نریشن: هادی اسدی، شهامت فرجی، با تشکر از جناب آقای هادوی مدیر محترم تئاترشهرکرج.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار فرهنگ و هنر

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار فرهنگ و هنر

    اخبار برگزیده