برگزاری کارگاه آموزشی هزار نفره «مدرسه‌ کتاب نخوانی»

برگزاری کارگاه آموزشی هزار نفره «مدرسه‌ کتاب نخوانی»

معاون فرهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از برگزاری کارگاه آموزشی هزار نفره با محوریت کتابِ «مدرسه‌ کتاب نخوانی» خبر داد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر برنا؛ علی نوروزی؛ معاون فرهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، اظهار کرد: در جلساتی که اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با دستگاه‌ها و ادارات مختلف برگزار کرد، برنامه‌های متنوعی برای هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن هفته کتاب برنامه‌ریزی شد.

وی افزود: به مناسبت هفته کتاب، کارگاه آموزشی هزار نفره با محوریت کتاب «مدرسه‌ کتاب نخوانی (نگاهی به زمینه‌های تربیتی یک بحران فرهنگی)» اثر حمید سپهر با حضور مربیان پرورشی، مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و پرسنل بخش‌های فرهنگی ادارات مختلف در سالن شهرداری استان برگزار خواهد شد.

نوروزی گفت: در کنار رونمایی و نقد کتاب‌های مختلف در روزهای هفته کتاب، از نرم‌افزار «کتاب گویا» رونمایی می‌شود؛ در این نرم‌افزار یک کتاب در ۳۰ دقیقه با گویش‌های مختلف خلاصه شده است.

معاون فرهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در پایان با اشاره به برگزاری حدود ۱۸۰ برنامه متنوع در هفته کتاب بیان کرد: برپایی نشست‌های تخصصی با دانشجویان، تجلیل از پیشکسوتان و نوقلمان، برپایی مسابقات کتابخوانی و همکاری با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در برگزاری برنامه «دو پنجره» از دیگر برنامه‌های اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در هفته کتاب سال جاری به‌شمار می‌رود.

سی‌اُمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «ما همانیم که می‌خوانیم» از ۲۱ تا ۲۷ آبان‌ماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار فرهنگ و هنر

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار فرهنگ و هنر

    اخبار برگزیده