تلویزیون بعد از جام جهانی «جشن سربرون» می‌گیرد

تلویزیون بعد از جام جهانی «جشن سربرون» می‌گیرد

«جشن سر برون» مجموعه ای به تهیه کنندگی حسن نجاریان و کارگردانی مجتبی راعی است که به روایت دوران قبل از مشروطه می پردازد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر برنا؛ یکی از سریال های تاریخی تلویزیون که مدت هاست در حال ساخت است و در روند تولید فراز و فرودهایی نیز داشته است و هنوز مراحل تولید را پشت سر می گذارد «جشن سر برون» است.

۲ مهر سال ۹۸، مرتضی میرباقری معاون وقت سیما با حضور در محل ضبط سریال الف فاخر «جشن سربرون» در شهریار (غرب تهران) با عوامل این مجموعه دیدار کرد.

در این بازدید که رییس، قائم مقام و مدیرمجموعه های الف ویژه مرکز سیما حضور داشتند معاون سیما از کارگاه های مرحله پیش تولید بازدید و از نزدیک مقدمات مرحله تولید کار را مشاهده کرد.

در پایان این بازدید در حضور مرتضی میرباقری تصویربرداری این مجموعه که محصول مرکز سیما فیلم است، آغاز شد.

«جشن سر برون» مجموعه ای به تهیه کنندگی حسن نجاریان و کارگردانی مجتبی راعی است که به روایت دوران قبل از مشروطه می پردازد.

این سریال ابتدا قرار بود ۳۰ قسمتی باشد ولی بعدها اعلام شد ۴۵ قسمت دارد.

در مرداد ۱۴۰۰ حسین محجوب از بازیگران نقش اصلی از اسب به زمین خورد و تا بهبودی وی تصویربرداری سریال متوقف شد.

همچنین کرونا نیز در دوره ای روی تولید آن تاثیر گذاشت و مانند بسیاری از پروژه ها روند آن را متوقف یا کند کرد.

حال در جدیدترین خبرها، حسن نجاریان تهیه‌کننده سریال «جشن سربرون» درباره پخش این سریال که پیش از این عنوان شده بود بعد از رقابت‌های جام‌جهانی روی آنتن می‌رود به خبرنگار مهر بیان کرده است: «هنوز بخش‌های ویژوال افکت و موسیقی این سریال تمام نشده است و کار روی این بخش‌ها ادامه دارد.

چون هنوز مراحل فنی این سریال تمام نشده است، نمی‌توان زمان دقیقی را برای پخش آن مشخص کرد. امیدواریم تا پایان سال و یا در نهایت ابتدای سال آینده به پخش برسد.»

انتهای پیام/

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار فرهنگ و هنر

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار فرهنگ و هنر

    اخبار برگزیده