گلستان، مقصد جدید کتا‌ب‌های اهدایی شهروندان

گلستان، مقصد جدید کتا‌ب‌های اهدایی شهروندان

پایگاه «نذر و اهدای کتاب» در جدیدترین فراخوان خود از خیرین و شهروندان، 1000 جلد کتاب به کتابخانه محمد ولی کمینه در استان گلستان ارسال می‌کند.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر برنا؛ پایگاه نذر و اهدای کتاب در فرهنگسرای اندیشه پذیرای عموم شهروندان و خیرین است که کتاب‌های بدون استفاده خود را برای استفاده سایر هم‌وطنان در اختیار این پایگاه قرار می‌دهند.

تاکنون با همکاری عموم مردم، خیرین و ناشران بیش از 7 هزار جلد کتاب اهدایی، طی 11 مرحله جمع‌آوری شده و در اختیار کتابخانه‌های مناطق محروم در سراسر کشور قرار گرفته است.

در جدیدترین فراخوان جمع‌آوری کتاب در این پایگاه، 1000 جلد کتاب در موضوعات مختلف ویژه بزرگسالان و کودکان جمع‌آوری شده است که در قالب برنامه «نذر کتاب» به کتابخانه محمد ولی کمینه در استان گلستان،شهرستان مراوه تپه اهدا خواهد شد.

براساس این گزارش، همزمان با اهدای این کتاب‌ها، فراخوان جدید برای نذر و اهدای کتاب منتشر شده و از خیرین و عموم مردم دعوت می‌شود تا در این طرح خداپسندانه مشارکت کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند کتاب‌های اهدایی خود را به فرهنگسرای اندیشه واقع در خیابان دکتر شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، بوستان شهید منفردنیاکی ارسال کنند یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88739770 تماس بگیرند.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار فرهنگ و هنر

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار فرهنگ و هنر

    اخبار برگزیده