ابط الجوزا در شهرزاد

ابط الجوزا در شهرزاد

نمایشنامه‌خوانی «ابط‌الجوزا» ۲۴ و ۲۵ آذر ساعت ۲۱:۳۰ در سالن شماره ۳ پردیس تئاتر شهرزاد خوانش می شود.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر برنا؛ رضا کنگازیان کارگردان تئاتر که با آثاری چون «لوکوموتیو» و «تقسیم بر صفر» شناخته می شود با اثری که تناسب بیشتری با شرایط کنونی جامعه دارد روی صحنه‌ پردیس تئاتر شهرزاد می‌آید. نمایشنانه «ابط‌الجوزا» در فضایی پر تنش و چالش‌انگیز و با مطرح کردن مسائل بنیادی شرایط کنونی انسان و جامعه تلاش بر این دارد که به مانند بسیاری از آثار صحنه‌ نمایش، مخاطب را بر مسائل پیرامونش عمیق‌تر کند، گاه گاهی به آن تلنگر بزند و حرکت درونی را در فردیت سرعت بیشتری بخشد و در انتها هر فرد چراغ مسیر سعادتش را روبرویش منور ببیند.

«ابط‌الجوزا» با دست‌ و پا و دهان بسته با شما سخن می‌گوید.نمایشنامه‌خوانی «ابط‌الجوزا» ۲۴ و ۲۵ آذر ساعت ۲۱:۳۰ در سالن شماره ۳ پردیس تئاتر شهرزاد خوانش می شود.

بازیگرانی که در این اثر نقش‌آفرینی می‌کنند به ترتیب خوانش، ماریان مؤید، مهری حسینی، مجید بدیع‌زاده، سعید کریم‌زاده، امیرحسین شیربان‌شاهی، آیلین رنانسی، شیوا عباسی، احسان شاه‌کرمی هستند. دستیارکارگردان این اثر نیز آریا شیراسماعیلی است.

دیگر عوامل این نمایشنامه خوانی عبارتند از موسیقی: نیما همتی و ماهان همتی، منشی صحنه: هدیه سیفی، گرافیست: علی مزروعی، عکاس: سحر فولادی، طراح و آرشیو لباس: آموزشگاه هنری آدمک و مدیر روابط عمومی و تبلیغات: صدرا صباحی.

انتهای پیام/

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار فرهنگ و هنر

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار فرهنگ و هنر

    اخبار برگزیده