نجفی: سارا حاتمی به عنوان یک بازیگر جدی خود را نشان داد/ ردپای مرد بازنده در «کت چرمی»

نجفی: سارا حاتمی به عنوان یک بازیگر جدی خود را نشان داد/ ردپای مرد بازنده در «کت چرمی»

یک منتقد سینما گفت: ما در «کت چرمی» شاهد ردپایی از مرد بازنده و زخم کاری هستیم اما با اینکه بگوییم فیلم عیناً کپی تولیدات قبلی است، مخالفم.

میلاد نجفی، روزنامه نگار و منتقد سینما در گفت وگو با خبرنگار سرویس فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، درباره فیلم «کت چرمی» گفت: ما در این فیلم به دلیل حضور جواد عزتی به عنوان بازیگر، کامران حجازی تهیه کننده و محمدحسین مهدویان به عنوان مشاور کارگردان شاهد ردپایی از مرد بازنده و زخم کاری هستیم اما با اینکه بگوییم فیلم عیناً کپی تولیدات قبلی است، مخالفم.

وی افزود: ایده اولیه کار خوب بوده و در یک فضای اجتماعی به موضوع آسیب های اجتماعی پرداخته، شروع خوبی هم داشته اما از یک جایی به بعد کار از ریتم می افتد و چند نکته توی ذوق می زند.

نجفی ادامه داد: ما در طول داستان نمی فهمیم چرا شخصیت دختر فیلم یک نفر را می کشد و اصلاً آن صحنه را نمی بینم، ضمن اینکه حضور شخصیت صالحی با بازی صابر ابر در خانه عیسی هم توی ذوق می زند.

وی گفت: طبق معمول بیشتر فیلم ها با یک پایان باز مواجه هستیم، نمی دانم این کار در فیلم ها خودخواسته است یا واقعاً نویسنده به نقطه ای می رسد که نمی تواند ادامه داستان را حل کند و مابقی کار را ذهن مخاطب می سپارد.

این منتقد با اشاره به بازی ها در «کت چرمی» گفت: در سینمای ایران و‌ جشنواره عمدتاً نقش ها دیده می شود نه بازیگر و نقش هایی مثل معتاد و عصیانگر جایزه خور خوبی دارند.

وی با اشاره به بازی سارا حاتمی گفت: این بازیگر نقش خوبی داشته با توجه به تجربه نسبتاً کم توانسته به عنوان یک بازیگر جدی خودش را نشان دهد.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار فرهنگ و هنر

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار فرهنگ و هنر

    اخبار برگزیده