تهیه‌کننده «گیلدخت»: عفو گسترده اخیر عاملی برای هدایت جامعه بسوی وحدت و همدلی است

تهیه‌کننده «گیلدخت»: عفو گسترده اخیر عاملی برای هدایت جامعه بسوی وحدت و همدلی است

محمدرضا شفیعی معتقد است دشمن از سخن حق ما به ناحق استفاده کرده و این مهم بصیرت می‌طلبد، لذا باید همه افراد خصوصا فعالان حوزه‌های فرهنگی و هنری آگاهانه و هوشیارانه عمل کنند.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر برنا؛ محمدرضا شفیعی تهیه‌کننده سینما و تلویزیون درباره موافقت مقام معظم رهبری با پیشنهاد رئیس قوه قضاییه برای عفو گسترده محکومین و متهمان گفت: عفو عمومی رهبری معظم انقلاب، عاملی برای هدایت جامعه به سوی وحدت و همدلی است. البته برخی از این موقعیت بهره‌برداری کرده و در مسیر منافع دشمن قدم برمی‌دارند.

شفیعی ادامه داد: رسانه‌های معاند و دشمنان تلاش دارند تا از عفو رهبری در جهت رسیدن به امیال خود بهره برند. باید آگاه باشیم و بدانیم که هدف دشمن نابود کردن وحدت و همدلی ملت ایران است. در این میان هستند افرادی در داخل ایران که خواسته یا ناخواسته با دشمن همراهی دارند که البته تا حد زیادی اهداف آنها برای مردم شناخته شده است.

تهیه‌کننده سریال «کیمیا» ضمن اشاره به جایگاه هنر و هنرمندان در جامعه افزود: هنرمندان باید مراقب باشند تا دشمن از گفته‌های آنها زمینه‌ای برای سوء استفاده علیه ایران و نظام اسلامی ایجاد نکند.

وی تاکید کرد: نظر مقام معظم رهبری و قبول پیشنهاد عفو از سوی ایشان بیانگر نظر و نگاه پدرانه در راستای گسترش و توسعه همدلی و خروج جامعه از فضای دوقطبی است، در حالی که دشمن تلاش دارد تا به فضای دوقطبی دامن بزند و آن را در سطح جامعه افزایش دهد.

تهیه‌کننده «شعله‌ور» افزود: در این میان برخی نیز هیزم در آتش دشمن می‌ریزند و با اظهار نظرهای نابجا باعث رنجش و آزار مردم عزیز ایران می‌شوند.

شفیعی ادامه داد: ما حتی باید مراقب سخنان به حق خود هم باشیم و بدانیم که آن را کجا و چگونه مطرح می‌کنیم تا خدای ناکرده دشمن از حرف حق ما به ناحق استفاده نکرده و به اسم حق، عدالت و حقیقت را سر نبرد.

وی در پایان ضمن تاکید بر بصیرت هنرمندان تشریح کرد: این مهم بصیرت می‌خواهد، لذا باید همه افراد خصوصا فعالان حوزه‌های فرهنگی و هنری آگاهانه و هوشیارانه عمل کنند.

انتهای پیام//

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار فرهنگ و هنر

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار فرهنگ و هنر

    اخبار برگزیده