منوچهر آذری: در ویژه برنامه تحویل سال به دنبال شادی مردم هستیم

منوچهر آذری: در ویژه برنامه تحویل سال به دنبال شادی مردم هستیم

منوچهر آذری که در ویژه برنامه ۴ ساعته تحویل سال رادیوفرهنگ حضور دارد گفت:به عشق مردم و برای شادی مردم برنامه می سازیم.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر برنا؛ منوچهر آذری از پیشکسوتان رادیویی است که همرا با عباس محبی بخش نمایشی برنامه تحویل سـال ۱۴۰۲ شبکه رادیـویـی فرهنگ را برعهده دارد.

وی درباره این برنامه می گوید :من ۵۰  اسـت که بـرای مـردم خـوب و با معرفت ایــران در رادیــو برنامه اجرا میکنم. امسال هم این توفیق نصیب ما شد که همراه عباس محبی و دوستان دیگر حدود چهار ساعت برنامه برای شنونده های  خوب رادیو فرهنگ داشته باشیم.

آذری درباره بخش هایی از این بزنامه توضیح می دهد : نام برنامه« هفت سین» است و بخشهای جالب و

خوبی هم دارد. مــــن هــــم در کـــنـــار شــخــصــیــتهــا و تـــیـــپهـــای جــــدیــــدی کــــه مـــیگـــیـــرم، ســـعـــی مـیکـنـم از تـــیـــپهـــایـــی کــــه مــــــردم دوســــــت دارنــــــــد و بــــا آنـــهـــا خــــاطــــره دارنــــــــد هــــم در بــرنــامــه استفاده کنم.

وی ادامه میدهد: ما تا هشت روز برنامه شاد برای شنوندههای رادیو فرهنگ داریم و با همان گروه برنامه تحویل سال تلاش میکنیم مردم را شاد کنیم و با وجود مشکلات اقتصادی که دارند، برای لحظاتی دلشان شاد شود و مشکلات را فراموش کنند.

آذری هـمـچـنـیـن مـــیافـــزایـــد: ســـالهـــا پـیـش هـــمـــراه آقــــای تــوکــل و آقــــای شــیــشــه گران  در تـلـویـزیـون بـرنـامـه ای  بـــرای تحویل ســال و نـــوروز بـه نــام «لبخند ســـوم» داشـتـیـم و برنامه پرمخاطبی بـود امسال هم در کنار همکاران رادیو فرهنگ پای سفره هفت سین سال را نو می کنیم.

 این هنرمند دربــاره حس و حال اجـرای برنامه در لحظات تحویل سال هم بیان میکند: من سالهاست برای مردم کار میکنم و قصدم این است لبخند را روی لب آنها بیاورم و میتوانم بگویم با مردم عشق میکنم، زندگی میکنم. ما اصلا به عشق مردم پـــشـــت مـــیـــکـــروفـــن مـینـشـیـنـیـم یـــا مــقــابــل دوربــــیــــن مـــیرویـــم. ا گـــر عـشـق بـــه مــــردم نــبــود که نمیتوانستم ۵۰ سال کار کنم. امــــیــــدوارم تـــا زمـــانـــی کـــه زنـــده هستم، بتوانم برای مردم کار کنم .

گفتنی است ،ویژه برنامه چهار ساعته « هفت سین» ساعت۲۲ دوشنبه ۲۹ اسفند تا ۲ بامداد یکم فروردین ماه به مناسبت  تحویل سال، به تهیه کنندگی پرویز جمالی ‌‌و اجرای گویندگی مهدی محمدیان و وجیهه سادات حسینیان و بازیگری منوچهر آذری و عباس محبی با همراهی سیدهادی موسوی نژاد و مریم قاسمی به عنوان مشاور محتوایی از ساعت ۲۲ دوشنبه  ۲۹ اسفندماه به مدت ۴ ساعت ( تا ۲ بامداد یکم فروردین ماه) از رادیو فرهنگ پخش می شود.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

نظر شما

پربیننده‌ترین اخبار فرهنگ و هنر

مهمترین اخبار

آخرین اخبار فرهنگ و هنر

اخبار برگزیده