به گزارش خبرگزاری برنا، رسالت بوذری، دبیر اولین مسابقه عکس این نمایش اظهار داشت: چند سالی می‌شود که با همت دوستان حرفه‌ای و از جنس سینما و به همت مرکز هنرهای نمایشی انقلاب اسلامی (مهنا) نمایش بزرگ فصل شیدایی در سراسر کشور برای مخاطبان خود به روی صحنه می‌رود. در این هشت سال، تلاش کردیم روایات ناب شیعی و بزنگاه‌های مهم تاریخی اسلام را با توجه به تصویری بودن برای مخاطب انتخاب و به بهترین شکل اجرا کنیم.

راوی نمایش بزرگ «فصل شیدایی» افزود: در هفتمین اجرای خود به تهران آمدیم تا در ماه مبارک رمضان، میزبان مردم خوب پایتخت کشور باشیم.

بوذری اظهار داشت: به علت تصویری بودن نمایش، تیم کارگردانی تصمیم به برگزاری مسابقه عکسی برای عکاسان در سطح حرفه‌ای گرفت و شروع این حرکت خوب فرهنگی از شهر تهران خواهد بود.

وی ابراز امیدواری کرد که با استقبال خوب عکاسان، این مسابقه عکس به همراه این نمایش به سراسر کشور سفر کرده و حتی بتوان مردم عادی را نیز در این مسابقه شرکت داد.

دبیر اولین مسابقه عکاسی «فصل شیدایی» با اشاره به میدانی بودن نمایش عنوان کرد: بسیار علاقه‌مند بودیم که مسابقه را در دو بخش حرفه‌ای و آماتور برگزار کنیم، اما به خاطر وسعت صحنه، عکاسان حتما باید از تجهیزات حرفه‌ای استفاده کنند.

بوذری با دعوت از تمام عکاسان رسانه‌ای و تئاتر گفت: امیدواریم در پایان به همت و تلاش عکاسان عزیز، خاطره‌ای ناب از پرمخاطب ترین نمایش کشور به یادگار بماند.

فراخوان نخستین دوره مسابقه عکاسی «فصل شیدایی» از طریق رسانه‌ها و پایگاه مرکز هنرهای نمایشی انقلاب اسلامی (مهنا) به نشانی www.Mohanna.ir همچنین صفحه اینستاگرام نمایش «فصل شیدایی» به نشانی www.instagram.com/FasleSheydaei برای علاقه‌مندان منتشر خواهد شد.

نمایش میدانی «فصل شیدایی» شامگاه دوشنبه، اول تیرماه، نخستین شب اجرای خود را با حضور چندهزار نفری علاقه‌مندان پشت سر گذاشت و تا آخر ماه مبارک رمضان در کیلومتر 2 جاده لشگرک، اجرا خواهد شد. این نمایش چندرسانه‌ای، هر شب میزبان بیش از 5 هزار نفر از مردم خواهد بود.