مهدی لطیفی دستیار دوم اصغر فرهادی در فیلم سینمایی "برسد به دست آهو" در رابطه با آخرین وضعیت ساخت این اثر به خبرنگار سینمایی برنا گفت : بعد از انتشار  فایل تصویری که در شبکه های مجازی برای انتخاب بازیگر صورت گرفت با حجم انبوهی از کلیپ های 3 دقیقه از سوی هموطنان مواجه شدیم که هم اکنون اصغر فرهادی و تیم کارگردانی  روزانه 14 ساعت مشغول تماشای فایل های ارسال شده هستند تا به گزینه مورد نظر خود برسند.

 وی در ادامه با تاکید براینکه تا امروز حضور هیچ بازیگر حرفه ای و چهره سینمایی کشور در این اثر قطعی نشده است گفت : این سخن  شامل شهاب حسینی بازیگر خوب سینما وتلویزیون کشورمان هم می شود، لذا فعلا استفاده از بازیگران حرفه ای در این اثر  جنبه یا شکل جدی به خودنگرفته است.

دستیار اصفر فرهادی، تصریح کرد: محدودیت سنی و جنسی  برای ارسال فایل ها وجود ندارد  زیرا کاراکتر های موجود  در این فیلمنامه ،دست کارگردان برای انتخاب نقش های متفاوت را باز گذاشته است،

وی در خصوص آغاز زمان فیلمبرداری  این اثر گفت : با توجه به پروسه انتخاب بازیگران این اثر سینمایی نمی توانیم تاریخ دقیقی را برای شروع تصویر برداری پروژه «برسد به دست آهو » پیش بینی کنیم.

برپایه این گزارش ،تاکنون حضور حسین جعفریان به عنوان مدیر فیلمبرداری، کیوان مقدم در مقام طراح صحنه و حسن مصطفوی در جایگاه  مدیر تولید قطعی شده است . همچنین کاوه سجادی حسینی در سمت دستیار اول و برنامه ریز این اثر به اصغر فرهادی کمک می دهد.