عطشانی درگفتگو با "برنا" مطرح کرد؛

دوست دارم اهالی رسانه "پارادایس" را تماشا کنند/ نمادهای ۱۸+ را قویا تکذیب می کنم/ اصلا لابی گری نکردم

دوست دارم اهالی رسانه "پارادایس" را تماشا کنند/ نمادهای 18+ را قویا تکذیب می کنم/ اصلا لابی گری نکردم

علی عطشانی گفت: خبرهای در رابطه با گمانه زنی های در رابطه با حضور این اثر در "جشنواره فیلم فجر" مشاهده می شود که در جریان هیچکدام از آنها قرار ندارم.

علی عطشانی کارگردان فیلم سینمایی "پارادایس" در گفتگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری برنا، در رابطه با حواشی های که در ارتباط با حضور این اثر در هیات انتخاب جشنواره فیلم فجر شنیده می شود، اظهار داشت: ظهر امروز خبری درباره راه نیافتن این اثر سینمایی در یکی از سایت های خبری منتشر شد که در ابتدا آن را جدی نگرفتم ولی پس از آن با چندین تماس از طرف اهالی رسانه مواجه شده ام و فهمیدم که مسئله جدی تر از این صحبت ها است.

وی در رابطه پاسخ به اینکه آیا رئیس سازمان سینمایی به تماشا "پارادایس" نشسته است، بیان کرد: خیلی دور از ذهن به نظر میرسد،ولی شخصا از چنین مسئله ای خبردار نیستم، واقعا در بحث حضور این فیلم در جشنواره فیلم فجر اطلاعات خاصی برای ارائه ندارم.

این فیلمساز در ادامه افزود: وجود صحنه های که روایتگر نمادهای +18 در این فیلم سینمایی هست را قویا تکذیب می کنم، اصلا چنین مسئله ای در "پارادیس " وجود ندارد و برای حضور فیلم در فستیوال فجر با هیچ فردی لابی گری نکردم.

عطشانی در رابطه با نمایش این اثر سینمایی در خارج از بخش اصلی جشنواره فیلم فجر، تصریح کرد: برای من دیده شدن این فیلم خیلی مطرح است، بیشتر از دیده شدن"پارادایس" علاقه مندم هستم که اهالی رسانه نظاره گر این فیلم شوند.

گفتنی ست که فیلم سینمایی"نقش و نگار" به کارگردانی علی عطشانی" از 9 دی ماه در گروه اریکه ایرانیان به نمایش درخواهد آمد.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار فرهنگ و هنر

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار فرهنگ و هنر

    اخبار برگزیده