به گزارش خبرگزاری برنا، گروه موسیقی اردشیر کامکار در نخستین گام از برگزاری تور کنسرت‌هایش، همزمان با میلاد پیامبر اکرم(ص) به شهرستان الشتر می‌رود و در سالن شهید ارکیا این شهرستان برنامه خود را به مخاطبان ارائه می‌دهد.

اجرای گروه اردشیر کامکار شامل ۲ بخش است که در بخش نخست قطعه‌هایی با اشعار فارسی و سروده‌هایی از مولانا و امیری با صدای وحید تاج اجرا می‌شود. در بخش دوم نیز حشمت‌ رجب‌زاده قطعه‌هایی از موسیقی کردی، لری و بختیاری را می‌خواند. تنظیم این قطعات را  نیز اردشیر کامکار انجام داده است.

فرج علیپور نوازنده پیشکسوت کمانچه به عنوان نوازنده مهمان و وحید تاج و حشمت رجب‌زاده به عنوان خواننده در این کنسرت موسیقایی حضور دارند. این در حالی است که کامبیز گنجه‌ای، قاسم رحیم‌زاده ایلخچی، سیاوش کامکار، کامران احمدی، نیریز کامکار، ترگل خلیقی و سیروان منهوبی به عنوان نوازنده گروه را همراهی می کنند.

گروه اردشیر کامکار درسال ۹۲ همکاری خود را با تعدادی از نوازندگان و خوانندگان آغاز کرد که حاصل آن، اجرای کنسرت‌هایی درشهرهای کرمانشاه، تهران و چند شهر دیگر است، ضمن اینکه ضبط استودیی این آثار نیزبه زودی در قالب سی دی در بازار موسیقی ارائه می شود.