به گزارش خبرگزاری برنا، پوستر دو زبانه فیلم سینمایی «کفش‌هایم کو؟» به کارگردانی کیومرث پوراحمد و تهیه‌‌کنندگی سیدعلی قائم‌مقامی همزمان با مراحل نهایی آماده سازی فیلم توسط امیر زند طراحی شده است.

این فیلم که نسخه‌ای از آن تحویل جشنواره فیلم فجر شد، این روزها مراحل پایانی صداگذاری‌اش را توسط محمود موسوی‌نژاد و ساخت موسیقی‌ را توسط فردین خلعتبری سپری می‌کند و عوامل امیدوارند تا هرچه زودتر بتوانند نسخه کامل و مطلوب را آماده کنند تا اولین نمایش این فیلم در سی‌ و چهارمین جشنواره فیلم فجر باشد.

در آخرین ساخته پوراحمد که موضوع آن به مهاجرت و فراموشی مربوط می‌شود، رضا کیانیان نقش اصلی را بر عهده دارد. مجید مظفری، رویا نونهالی، بهاره کیان افشار، مینا وحید و منصوره وافری دیگر بازیگران این فیلم هستند.

در «کفش‌هایم کو؟» که ۷۰ درصد فیلمبرداری اش در خانه باغی در نیاوران انجام شده است علیرضا زرین‌دست به عنوان مدیرفیلمبرداری، مجید میرفخرایی طراح صحنه و لباس و آرش برومند به عنوان صدابردار حضور داشته‌اند.

سایر عوامل فیلم عبارتند از کارگردان: کیومرث پوراحمد، نویسنده: کیومرث پوراحمد و فرید مصطفوی، مدیر فیلمبرداری: علیرضا زرین‌دست، طراح صحنه و لباس: مجید میرفخرایی، طراح چهره: مهرداد میرکیانی، موسیقی: فردین خلعتبری، صدابردار: آرش برومند، تدوین: میثم مولایی، صداگذار: محمود موسوی‌نژاد، دستیار اول کارگردان: ایمان توکلی، عکاس: مهدی حیدری، طراح پوستر: امیر زند، فیلمبردار پشت صحنه: پویا طالبی، دستیار اول فیلمبردار: مهرداد لشکری‌نژاد، مدیر تدارکات: حسین روزبهانی، مدیر صحنه: امیرعباس دهقانی، منشی صحنه: محسن بهاری، تهیه‌کننده و مدیر تولید: سیدعلی قائم‌مقامی.