به گزارش خبرگزاری برنا، نخستین بخش داوری بخش «جایزه‌» سی‌ویکمین جشنواره موسیقی فجر در بخش موسیقی پاپ به پایان رسید. این در حالی است که هیات داوران آثار را مورد ارزیابی قرار دادند تا آثار برتر تولید شده در این حوزه برای داوری نهایی مشخص شود.

خشایار اعتمادی، فرمان فتحعلیان، محمدرضا چراغعلی، مانی رهنما و بابک ریاحی‌پور از جمله هنرمندانی هستند که بخش اول داوری آثار پاپ را انجام دادند.

قرار است هنرمندانی چون بابک ریاحی‌پور، پدرام کشتکار، علی تفرشی، بهروز صفاریان، امید حاجیلی، پویا نیک‌پور، همایون نصیری، غلامرضا صادقی، فریدون خشنود، محمد سریر، فریدون شهبازیان و تورج شعبانخانی به همراه تعدادی دیگر از هنرمندان فعال در این بخش آثار تولید شده در حوزه‌ موسیقی پاپ را ارزیابی کنند.

بخش «جایزه» امسال برای اولین بار به جشنواره‌ موسیقی اضافه شده است و قرار است در هر دوره تمامی آثار تولیدی از مهرماه سال قبل تا مهرماه همان سال مورد بررسی قرار گیرند. در این میان در سال اول به عنوان نخستین سال تغییر در جشنواره آثاری که از مهرماه ۹۲ تا مهرماه ۹۴ تولید شده‌اند، مورد بررسی قرار می گیرند.

در بخش جایزه‌ موسیقی پاپ در سال جاری مواردی چون آلبوم، خواننده، تنظیم‌کننده، ملودی، ترانه‌سرایی و همچنین آهنگ مورد داوری قرار می‌گیرد.