ویشکا آسایش بازیگر سینما در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما خبرگزاری برنا، در پاسخ به اینکه انگار میل و رغبت بیشتری برای ایفا نقش در آثار کمدی در چند سال اخیر داشته اید، اظهار داشت: اصلا اینگونه نیست، چرا که پس از بازی در "ورود آقایان ممنوع" رامبد جوان  در "برف روی کاج ها" مقابل دوربین رفته ام به موازات آثار کمدی در فیلم های ژانر اجتماعی هم ظاهر شده ام.

وی در رابطه با دلایل علت استمرار حضور خودش در سینما، گفت: تلاش خیلی زیادی کردم که نقش های تکراری را برای نپذیرم، به عنوان مثال پس از گذت یک مقطع چند ساله که در غالب آثار تاریخی دیده می شدم، از برخی کلیشه ها فرار کردم و سعی کردم که در هیچ نقش و ژانری به ورطه تکرار گرفتار نشوم.

بازیگر "نهنگ" عنبر " در رابطه با همکار خود با رضا عطاران" در "دراکولا" اعلام کرد: از همکاری با ایشان رضایت کامل را دارم چون که وی همواره با سعه صدر با عوامل رفتار کرده و با استراتژی یا برنامه ریزی مشخص و اخلاق خوبی که دارا هست، زمینه موفقیت  را در آثار خود به وجود می آورد.

وی در رابطه با عدم حضور "دراکولا" در بخش اصلی سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر، تصریح کرد:  واقعا از رخ دادن این مسئله ناراحت شدم، چرا که معتقد هستم این اثر مولفه یا ویژگی های در خور یا شان جشنواره را دارا هست یا به عبارت دیگر استحاق  حضور در بزرگترین فستیوال را داشت.