محمد رضا شریفی نیا بازیگر فیلم سینمایی "رسوایی 2" در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما خبرگزاری برنا، با اعلام اینکه این اثر متفاوت ترین فیلم مسعود ده نمکی  از نظر وی به حساب می آید، اظهار داشت: تصور می کنم که سینما سیاسی مسعود ده نمکی با این اثر آغاز خواهد شد، چرا که این اثر از جذابیت های فراوانی بهره می برد.

وی در ادامه اضافه کرد: این اثر  می تواند در تمام رشته ها جز نامزدهای دریافت سیمرغ به شمار برود، البته شاید مخاطبان با تماشا این اثر با دیدن آن به یاد دیگر آثار گذشته وی بی افتند، در مجموع معتقد هستم که فیلم های وی در سینما ایران خیلی ویژه هستند.

بازیگر "زن ها فرشته اند" تصریح کرد: همکاری بنده با کارگردان "رسوایی2" همواره ادامه داشته یا به عبارت دیگر گذر زمان شامل حال آن نمی شود، چرا که از زمان نگارش سناریو  خیلی از مسائل در نظر گرفته می شود.

شریفی نیا با اشاره به اینکه همواره آثار ده نمکی در سینما مورد توجه مخاطب قرار گرفته و چرخش مادی سوددهی را برای سینما ایران به ارمغان اورده، تصریح کرد: "رسوایی 2" هم  از شاخص های فروش خوب را دارا هست طوری که شخصا ادعا می کنم که این اثر هم به فروش خوبی در اکران دست پیدا خواهد کرد.

وی افزود: اصلا امکان اینکه بدون علاقه و صرف مسائل دیگر در آثار سینمایی حضور پیدا کنم، وجود ندارد، چرا که باید در ابتدا به فیلمنامه پیشنهاد شده اعتقاد راسخ پیدا کنم و سپس در رابطه با دیگر مسائل مربوطه صحبت کنیم.

این بازیگر با اشاره به اینکه مسعود ده نمکی به اقتصاد سینما ایران کمک کرده است، بیان کرد: برای آثار شریفی نیا  طومارها از سمت مسئولان و تا کارگران نوشته می شود که ایشان همچنان حضورشان استمرار پیدا کند که این مسئله مطئنا به چرخش و اقتصاد سینما کمک شایانی می کند.

بازیگر سریال "همسایه ها" تصریح کرد: جایگاه مسعود ده نمکی در سینما ایران در نقطه خوب و مثبتی قرار دارد، چرا که وی با فیلم های خود توانست به اقتصاد و محتوا سینمایی داخلی کمک زیادی به کند.