به گزارش خبرگزاری برنا به نقل از روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی، در ادامه برگزاری مجمع فوق‌العاده و عادی انجمن علمی کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران، نخستین جلسه هیات مدیره انجمن با حضور اعضای منتخب دوره ششم و اعضای هیات مدیره دوره پنجم هم برگزار شد.

در این جلسه که با حضور فریبرز خسروی، سعید رضایی شریف‌آبادی، ابراهیم افشار، سیدابراهیم عمرانی، رضا رجبعلی‌بگلو، امیررضا اصنافی، محمد زره‌ساز، پیروز ابراهیمی، نسا رضایی، مهرناز خراسانچی، سعیده یوسفی، امیر مغربی، فرامرز مسعودی، رضا شهرابی، حسن کیانی، محسن زین‌العابدینی و سیدکاظم حافظیان رضوی برگزار شد، ابتدا رضایی رئیس هیات مدیره دوره پنجم در سخنانی از اعضای هیات مدیره دوره پنجم تقدیر کرد و به منتخبان دوره ششم هم تبریک گفت.

پس از آن کاظم حافظیان رضوی عضو هیات رئیسه مجمع عمومی عادی و فوق‌العاده انجمن، گزارشی از روند برگزاری مجمع عادی برای انتخاب اعضای هیات مدیره دوره ششم انجمن و نقطه نظرهای نماینده کمیسیون انجمن‌های علمی وزارت علوم، فناوری و تحقیقات، ارائه و اسامی منتخبان و میزان رأی هر یک از آن‌ها را مطابق صورت‌جلسه هیات رئیسه مجمع اعلام کرد.

سپس ابراهیم عمرانی پیرامون مستندات و مصوبات ابلاغی کمیسیون انجمن‌های علمی در خصوص ترکیب اعضای هیات مدیره انجمن‌ها توضیح داد و در نهایت اسامی اعضای هیات مدیره دوره ششم بر اساس صورتجلسه هیات رئیسه به شرح زیر اعلام شد:

اعضای اصلی: فریبرز خسروی، سعید رضایی شریف‌آبادی، فرامرز مسعودی، محمد زره‌ساز، مهرناز خراسانچی، امیررضا اصنافی و رضا رجبعلی بگلو.

اعضای علی‌البدل: داریوش مطلبی و رضا شهرابی فراهانی.

بازرسان اصلی: محسن حاج‌زین‌العابدینی و حسن کیانی.

بازرس علی‌البدل: امیر مغربی.

پس از آن برای انتخاب رئیس، نایب‌رئیس، خزانه‌دار و دبیر هیات مدیره رأی‌گیری به عمل آمد که نتیجه زیر حاصل شد:

رئیس هیات مدیره: فریبرز خسروی، نایب رئیس: سعید رضایی شریف‌آبادی، خزانه‌دار: فرامرز مسعودی و دبیر: امیررضا اصنافی

در پایان خسروی به عنوان رئیس جدید انجمن همه اعضای انجمن را به همکاری و مشارکت فراخواند و مقرر شد برای کمیته‌ها و کارگروه‌ها در جلسه بعدی هیات‌مدیره تصمیم‌گیری شود.