به گزارش خبرگزاری برنا؛ فرزاد فرزین خواننده پاپ کشورمان شامگاه 8 اردیبهشت در سالن نمایشگاه بین المللی میلاد میزبان هواداران خود بود.

این برنامه با 1 ساعت تاخیر و با قطعه «تنهایی دو نفره» آغازشد و بعد از آن «عاشقت شدم» را اجرا کرد. 

پس از آن فرزین از اینکه بعد از 6 ماه در کنار تهرانیها است ابراز خوشحالی کرد و گفت: امیدوارم لحظه های خوبی را در کنار هم سپری کنیم البته به دلایل مختلف یک سری از برنامه های ما حذف شد.

«چرا تو آره آره» و پس از آن قطعه «برگرد» از آلبوم شخصی اجرا شد.

در ادامه قطعه‌های «آدمای بعد تو» و «تو فکرتم» را از آلبوم «شش» اجرا کرد و گفت: امیدوارم که با آلبوم ارتباط برقرار کرده باشید.

در قسمت دیگری از برنامه ویدئو کلیپ قطعه گوشی از مانیتور سالن پخش شد که بعد از آن فرزاد فرزین با لباسی جدید به روی صحنه آمد و همراه با مهدی مدرس و مهدی مقدم قطعه «پشت صحنه‌ی زندگی» را اجرا کردند که باعث غافلگیری هوادارانش شد. 

در بخش های پایانی برنامه نوازنده های ارکستر خود را معرفی کرد: امیرمیلاد نیکزاد(کیبورد)،احمد امیر پور (پرکاشن)،مهرداد معافی(گیتار اسپانیش)،احسان امیری(گیتار الکتریک)،سهراب نریمان زاده (درامز)، جمال جلالیان(ویالونیست)و  مهران خالصی (سرپرست گروه و رهبر ارکستر).

در پایان برنامه قطعه «من و تو»، «شش» و «ماه عسل» که جزء پر طرفدارترین قطعات بود، اجرا شد.

امیر میلاد نیکزاد. احمد امین پور ، یاشار خسروی، سهراب رمضان زاده، احسان امیدی، مهرداد معافی، جمال کلبیانی به رهبری مهران خلیلی اعضای ارکستر فرزاد فرزین را تشکیل می دادند.

گفتنی است؛ یاحا کاشانی، فیروز ویسانلو، علیرضا افشاری، برادران بوشهری از میهمانان ویژه این کنسرت بودند.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان