به گزارش خبرگزاری برنا، اجراهای نمایش «بازار عاشقان» نوشته محمد ابراهیمیان که با کارگردانی هادی مرزبان از هفتم فروردین ماه ۱۳۹۵ در تالار وحدت روی صحنه رفته است به دلیل استقبال تماشاگران تمدید شد.

این نمایش که بنا بود تا نیمه اردیبهشت ماه و بعد از ۳۰ اجرا به کار خود خاتمه دهد، با نظر مساعد مسئولان و به دلیل استقبال از این اثر نمایشی و بازخورد مطلوبی که درمیان تئاتر دوستان داشته است، تمدید شد و تا پایان اردیبهشت ماه ۹۵ روی صحنه خواهد رفت.

همچنین نمایش «بازار عاشقان» عصر روز جمعه دهم اردیبهشت در بیست و پنجمین اجرای خود میزبان سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت و درمان، معاون امور اجتماعی وزارت بهداشت سید محمد هادی ایازی و هیات همراه بود.

وزیر بهداشت پس از تماشای نمایش در گفتگوی کوتاهی درباره این اثر نمایشی گفت: «بازار عاشقان» نکته های زیادی در خود داشت که بیگانه با باورها و اعتقادات امروز ما نیست بنابراین کار بسیار آموزنده بود. این اثر نمایشی برای کسی که بخواهد عمق آفرینش و درعین حال ایمان  و باور را درک کند، موارد آموزنده و با ارزشی داشت.

در نمایش «بازارعاشقان» بازیگرانی چون فرهاد قائمیان، محمد حاتمی، شهرام عبدلی با هنرمندی فرزانه کابلی و ایرج راد و با حضور صادق توکلی، محمد اسدی، محمد علایی، بهمن روزبهانی، محمدباقر مرادی، مجید غفاری، علی عمرانی با همراهی گروه حرکت و جمعی از هنرمندان و هنرجویان تئاتر ایفای نقش می کنند.

فرزانه کابلی طراح حرکات، مجید میرفخرایی سرپرست طراحان صحنه و لباس، جهانسوز فولادی موسیقی، ماریا حاجیها طراح گریم، مهری آسایش دستیار کارگردان، مهدی فضلی خانی طراح صحنه، آذر نجیبی طراح لباس، محمد وفایی طراح گرافیک، آزیتا خرمی منشی صحنه، فریبا ورکیانی مدیر اجرایی و امیرکوروش اعرابی مدیر تشریفات این نمایش هستند.

نمایش «بازار عاشقان» از هفتم فروردین ماه ۹۵ شروع به کار کرده و تا آخر اردیبهشت ماه هر روز به غیر از شنبه ها راس ساعت ۱۸ در تالار وحدت میزبان هنر دوستان خواهد بود.