به گزارش برنا از شهرکرد؛ مدیر کل کانون  پرورش فکری کودکان و نوجوانان چهارمحال و بختیاری،  از برگزاری کارگاههای فرهنگی، هنری، ادبی در هفته ی جهانی نجوم در کلیه ی مراکزفرهنگی هنری استان خبر داد.

فرزاد رحیمی با تاکید بر اجرای برنامه های متنوع علمی، فرهنگی در کانون  و آموزش نجوم به کودکان و نوجوانان خاطر نشان کرد: تاکنون برنامه هاو نمایشگاههای  زیادی در زمینه نجوم در استان اجراشده است و همچنین از 17 تا 24 اردیبهشت مجموعه ی این فعالیتها طی دو مرحله در مراکز استان به نمایش گذاشته می شود.

وی افزود: مرحله ی اول این کارگاهها در کلیه ی مراکز استان در بخشهای فرهنگی، هنری، ادبی با اجرای جشن ها و ویژه برنامه ها با حضور مسوولان استانی برگزارخواهد شد.

فرزاد رحیمی با اشاره به اجرای مرحله ی دوم ویژه برنامه های  استانی نجوم اضافه کرد : نمایشگاهی از مجموعه آثار مراکز در زمینه نجوم در 23اردیبهشت ماه 95 در مرکز شماره یک شهرکرد واقع در پارک بوستان نماز از ساعت 8:30 با حضور نمایندگان مراکز استان برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری کارگاههای فرهنگی،هنری،ادبی، رادیو نجوم و بازدید از چتر آسمان نمای این مرکز از جمله برنامه های اجرایی در مرحله ی دوم هفته ی جهانی نجوم  است.