«فصل وصل» باغ موزه دفاع مقدس را احیا می کند

«فصل وصل» باغ موزه دفاع مقدس را احیا می کند

دبیر جشنواره شعر اشراق «فصل وصل» را مصداق بارز اثرگذاری هنری دانست و اعلام کرد با اجرای این اثر در باغ موزه دفاع مقدس، فضای این منطقه احیا می شود.

به گزارش خبرگزاری برنا، حجت الاسلام عبدالله حسینی مشاور معاونت اجتماعی فرهنگی شهرداری تهران با حضور در محل اجرای نمایش «فصل وصل» پس از تماشای این اثر در سخنانی گفت: استفاده از هنر برای بیان واقعیت ها تاثیرگذاری را چندین برابر می کند. بنابراین باید همواره از زبان هنر برای بیان مسائل استفاده کرد.

«فصل وصل» مصداق بارز اثرگذاری هنری
 
موسس و مدیر مرکز اسلامی آفریقای جنوبی تصریح کرد: «فصل وصل» مصداق بارز همین موضوع است که می تواند اثرگذاری بیشتری نسبت به فعالیت های دیگر در همین راستا داشته باشد.
وی با بیان اینکه کار هرچه هنری تر باشد، نتیجه بخش تر خواهد بود، یادآور شد: در قرآن از عنصر هنر برای بیان حقایق استفاده شده است. هر چه بیان آمیخته با هنر باشد تاثیر آن چند برابر می شود. «فصل وصل» شروع بسیار قشنگی دارد، امیدوارم برخی نقایص نیز رفع شود و کار به بالاترین حد خود برسد.
 
«فصل وصل» باغ موزه دفاع مقدس را احیا می کند
 
حسینی در پایان اظهار کرد: فضای باغ موزه دفاع مقدس آمیخته با نام خرمشهر، جهاد و مبارزه است و احیای این منطقه هدفی است که می توان با نمایش «فصل وصل» به آن دست پیدا کرد.
 
«فصل وصل» تولید مرکز هنرهای نمایشی انقلاب اسلامی مُهنا به تهیه کنندگی علیرضا کوهفر، با کارگردانی سعید اسماعیلی و روایت رسالت بوذری هر شب تا پایان ماه مبارک رمضان ساعت 21 در باغ موزه دفاع مقدس روی صحنه می رود و تماشای آن برای عموم رایگان است. علاقمندان از طریق تماس با شماره تلفن ۸۸۹۶۱۳۳۷ می توانند بلیت تهیه کنند.
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

نظر شما

پربیننده‌ترین اخبار فرهنگ و هنر

مهمترین اخبار

آخرین اخبار فرهنگ و هنر

اخبار برگزیده