به گزارش خبرگزاری برنا، «رنگ و خیال» عنوان این نمایشگاه است که ضیائیان در آن  تعداد ۲۵ اثر رنگ روغن و اکریلیک بر روی بوم را در ابعاد متفاوت از هم به تماشا می گذارد. تابلوهایی که هنرمند در این نمایشگاه ارائه خواهد کرد، نتیجه ۲۵ سال تلاش نقاشانه اوست.

نقاشی های ضیائیان در این نمایشگاه را به چند دسته مختلف می توان تقسیم کرد، سلف پرتره و یا پرتره های افراد که در فضایی کاملا تخیلی به تصویر کشیده شده اند، تابلوهایی که بر اساس افکار و احساسات درونی هنرمند شکل گرفته و مخاطب می تواند برداشت خود را از آن داشته باشد و در آخر آبستره هایی که می توان تصاویر و ایماژهایی را در لابلای رنگ ها دنبال کرد.

مرضیه ضیاییان متولد ١٣٣٦ تهران است. او از سال ١٣٦١ هنر نقاشی را به طور جدی پیگیری و نزد اساتید بزرگی چون نامی پتگر، علی پتگر و سیف مهارت های نقاشی خود را تکمیل کرده است. او شرکت در پنج نمایشگاه گروهی و فروش آثار در کشور امارات متحده عربی را در کارنامه هنری خود دارد. نمایشگاه نقاشی «رنگ و خیال» اولین نمایشگاه انفرادی وی محسوب می شود.

نمایشگاه نقاشی های مرضیه ضیائیان تا تاریخ ۱۳ مرداد ۹۵ در گالری شکوه دایر خواهد بود و  علاقه‌مندان می‌توانند همه روزه (به جز پنجشنبه ها) ساعات ۱۷ تا ۲۱  از این آثار در گالری شکوه واقع خیابان فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان امیر نوری، پلاک ۱۹ دیدن کنند