به گزارش خبرگزاری برنا، نمایش «هزار پروانه طلا» به عنوان نمایشی اپیزودیک و پست مدرن از 18 تیر ماه در تماشاخانه دراما میزبان تماشاگران است.

هزار پروانه طلا تاکنون میزبان جمعی از هنرمندان عرصه تئاتر و سینما از جمله خسرو حکیم رابط، نمایشنامه نویس برجسته، محمد زرین دست، نویسنده و کارگردان سینما، ابراهیم بصیرت، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون، نیما پولادوند، کارگردان سینما و علیرضا نوری پرتو، استاد دانشگاه بوده است.

نمایشنامه این اثر که با نگاهی به رمان درخشان گابریل گارسیا مارکز نوشته شده، چندین روایت موازی را با بهره گیری از تکنیک های رئالیسم جادویی به تصویر می کشد. گفتنی است وجه تمایز این نمایش از سایرین را می توان در استفاده از ویدئو، انیمیشن و افکت های صوتی و تصویری برای فضا سازی و طراحی صحنه در تمام طول مدت نمایش دانست.

در این نمایش، مریم کیان پیشه، آزاده سیفی، محمد حسین حسینی و مصطفی نوذریان به ایفای نقش می پردازند. اجرای انیمیشن توسط شرکت مهتاب انجام شده که از شرکت های باسابقه و نامی در این کار است. احمد عرب سعیدی، طراح و مجری صدا و ویدئو، شهرام عطایی، دستیار کارگردان، سمیه آجورلو، روابط عمومی و امین حقیقت جو، تهیه کنندگی کار را بر عهده دارند.

«هزار پروانه طلا» هر روز از ساعت 20:30 در تماشاخانه دراما به نشانی خیابان فلسطین جنوبی، خیابان لبافی نژاد، کوچه زحل، بن بست اول، پلاک 2، طبقه اول، اجرا می‌شود و علاقمندان می‌توانند با مراجعه به سایت تیوال به نشانی  www.tiwall.com اقدام به تهیه و رزرو بلیط این نمایش کنند.