به گزارش خبرگزاری برنا، فیلمبرداری «صدای منو می شنوید؟!» به نویسندگی و کارگردانی صادق پروین آشتیانی و تهیه کنندگی حسن عباسی و حسن کلامی از اوایل مهر در تهران آغاز شده است و همچنان ادامه دارد و تاکنون ۸۰ درصد از فیلم جلوی دوربین رفته است.

کاوه ایمانی نیز تدوین همزمان فیلم را آغاز کرده و گروه تولید به تازگی عازم شمال کشور شده اند. فیلمبرداری در شهرهایی همچون رودبار، رستم آباد، توتکابن، سی دشت، سی بن، درفک و... پیگیری می شود و در شمال کشور هم به پایان خواهد رسید.

پرویز پورحسینی، مژگان بیات، لادن قناد در سکانس های شمال بازی دارند. تاکنون فیلمبرداری در لوکیشن هایی مثل جاده قدیم قم، ورلیج واریش، لواسان، مرتضی گرد و مناطقی در تهران انجام شده است.

پرویز پورحسینی، مژگان بیات، نگار عابدی، سعید داخ، حسن عباسی، عطا سلمانیان، احمد نیکپور، مرتضی ایمانی، لادن قناد، ایرج افکار، مهرزاد خلیقی، پروین ملکی، حسن ناصری و... در این فیلم بازی دارند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده: «یک شهر... یک کلید... و یک سفر... پدر سفری را آغاز می کند... سفری که پایانی است بر سال ها سکوت... سفری برای رهایی... برای رسیدن به پسرش که از نبرد بازنگشته... سفری برای پیدا شدن یک در... برای سبز ماندن خانواده اش و برای بازگرداندن زندگی به تنها نوه اش خورشید...»

این فیلم برای شرکت در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر آماده می شود.

سایر عوامل پروژه عبارتند از مجری طرح: هادی اکبرخواه، مدیر فیلمبرداری: سعید بختیاری، مدیر صدابرداری: هادی افشار، طراح گریم: محمد قومی، طراح صحنه و لباس: هادی اکبرخواه، مدیر تولید: مهناز انزهایی، برنامه ریز و دستیار یک: کاوه قاسم زاده، منشی صحنه: شرف نساء نیرومند، دستیار کارگردان: سمانه دالوند، دستیاران تصویر: حسین بذرافشان، محمدرضا ابراهیم، هادی یارمحمدی، احسان طباطبائی، مهدی احمدی، دستیاران گریم: پویان قومی، سپیده نقدی، دستیار لباس: معصومه شادی، مدیر تدارکات: محمد طلایی، دستیار تدارکات: مسعود مسعودیان، خدمات: علی ملکی، عکاس: نازنین سلامیان، مشاور رسانه ای: هادی داداشی و سرمایه گذاران: مهدی مومن زاده، محمدمهدی خرمی.

 

برای عضویت در کانال تلگرامی برنا اینجا کلیک کنید.