به گزارش خبرگزاری برنا، طى این مراسم فریال بهزاد بیان کرد: «در فیلم اول آقاى آزادى من به عنوان تهیه کننده حضور داشتم و این فیلم را از جان و دل ساختند.او سعی کرد فیلم قشنگی بسازد تا همه شما لذت ببرید.»

 

غلامرضا آزادی نیز در این مراسم عنوان کرد: «سال‌ها پیش در جیرفت سپاهی دانش بودم و فرصت خوبی بود تا خاطراتم را بنویسم. دوست نداشتم این فیلم را با هنرپیشه‌های حرفه‌ای یا ستاره بسازم چون احساس می‌کردم، این فیلم هرسالی که دیده بشود، نوستالژیک و خاص است و تاریخ مصرف ندارد. فیلم پنج سال پیش ساخته شد. آن زمان، در همین ساختمان باغ فردوس فیلمبردار فیلمی بودم به نام «باغ فردوس پنج بعدازظهر» که کار آقای شایقی دوست عزیزم بود. بعد از اتمام آن فیلم احساس کردم، موقعش شده که فیلم خودم را بسازم.»

آزادی افزود: «من کارگردان نیستم. اعتراف می‌کنم، فیلمبردارم ولی این فیلم یک روایت ایرانی است درباره زندگی‌ای که دیگر نمی‌بینم. داستان این فیلم متعلق به دورانی است که مهربان‌ بودیم. وقتی به همدیگر سلام می‌کردیم، می‌خندیدیم. وقتی روزنامه را باز می‌کردیم، این همه خبر بد نمی‌دیدیم. عشق‌هایمان عشق بود. پرنده‌هایمان پرنده بودند و نغمه‌هایشان نغمه بود. با همدیگر یک قبیله بودیم.»

در پایان مراسم مخاطبان به دیدن فیلم «قبیله من» دعوت شدند.

بعد از اتمام مراسم مخاطبان ابراز رضایت داشته و با تشویق از عوامل فیلم سینمایى قبیله من قدردانى کردند.

 

برای عضویت در کانال تلگرامی برنا اینجا کلیک کنید.