به گزارش خبرگزاری برنا ، کارگردان نمایش "حلاج گفت: امروز بینی و فردا بینی و پس آن فردا" در آیین آغازین اجرای مجدد این اثر در تماشاخانه سه نقطه که شامگاه دوشنبه 17 آبان ماه جاری با حضور هنرمندان، اساتید، اصحاب رسانه و منتقدان برگزار شد با بیان این مطلب افزود: در داستان ما از خود حلاج خبری نیست، فقط گوش به دیوار خانه زنی می‌گذاریم که تنهایی‌اش را با خیال حلاج، با خیال نوزادانی که از هم‌آغوشی‌اش با رویای همسر دربندش، زاده، در میان می‌گذارد. بهروزی نیا با ابراز خرسندی از فراهم شدن زمینه اجرای مجدد این نمایش در داخل کشور و قدردانی از تماشاخانه سه نقطه جهت همکاری برای به روی صحنه آمدن حلاج، اجرای فعلی را فرصت مغتنمی برای بیشتر دیده شدن و همچنین ارزیابی کیفیت کار گروه اجرایی دانست.

 در بخشی از آیین مذکور که با حضور اساتید و هنرمندانی از جمله:  منصور براهیمی، محمدرضا خاکی،  فرشید ابراهیمیان، هما جدیکار، پوپک عظیم پور، حسن باستانی، ستاره خرمزاد، مصطفی محمودی و...برگزار شد، محمد حسن نجفی مدیر تماشاخانه و مدرسه تئاتر سه نقطه در سخنان کوتاهی با تاکید بر ظرفیت های مغفول مانده تماشاخانه های خصوصی به جهت میزبانی از آثار بزرگان و پیشکسوتان تئاتر کشور ، اجرای نمایش تحسین شده و بین المللی "حلاج گفت: امروز بینی و فردا بینی و پس آن فردا" را در تماشاخانه سه نقطه به عنوان یکی از موفقیت های این مجموعه فرهنگی در سال جاری دانست  و حضور گروه اجرایی حلاج در سه نقطه را نشانه توجه به ظرفیت موجود تماشاخانه های خصوصی ارزیابی کرد.

این گزارش می افزاید: نمایش «حلاج گفت: امروز بینی و فردا بینی و پس آن فردا» با مدت زمان 40 دقیقه و بهای بلیت 20 هزارتومان تا  روز جمعه 19 آذرماه به روی صحنه خواهد بود. علاقه مندان برای تهیه بلیت این نمایش می توانند از طریق لینک: http://www.tiwall.com/theater/halaj-goft  و یا تماس با شماره تلفن : ۸۸۹۵۲۴۴۰ نسبت به رزرو و تعیین صندلی خود اقدام کنند.

عواملی که در اجرای نمایش «حلاج گفت: امروز بینی و فردا بینی و پس آن فردا» همکاری می کنند عبارتند از: نویسنده: نیما دهقانی، کارگردان: زهره بهروزی نیا. بازیگر و بازی دهنده عروسک: مهرنوش شریعتی، دستیار کارگردان: هادی بادپا، طراح صحنه: رامین سیار دشتی، طراح نور: رضا بهجت، آهنگسازان: بهزاد عبدی و فرزاد فضلی، طراح لباس: زهره بهروزی نیا، عکس: محمد امین بهروزی نیا، طراح اقلام تبلیغاتی: رامین سیار دشتی، مشاور اطلاع رسانی و تبلیغات: مصطفی محمودی، امور ارتباطات رسانه ای: روابط عمومی سه نقطه (ندا الماسیان طهرانی) با سپاس از زهرا شایانفر، اطلاع رسانی و تبلیغات فضای مجازی: طراحان هنر ایرانیان (نساء نیکو- لاله محمودی) و زهرا نجفی.

پایگاه رسمی تماشاخانه و مدرسه تئاتر سه نقطه : www.3-noghte.com

 

برای عضویت در کانال تلگرامی برنا اینجا کلیک کنید.