به گزارش خبرگزاری برنا، هر ۴ عکاس که از شناخته‌ترین عکاسان ایرانی محسوب می‌شوند، فعالیت حرفه‌ای را در دهه‌ ۱۳۵۰ آغاز کرده‌اند و حال پس از ۴۰ سال در کنار هم در نمایشگاه «تداوم ۴» حضور پیدا می‌کنند. نمایشگاه «تداوم» که به کوشش «گالری ۶» برگزار می‌شود، به تداوم در کار حرفه‌ای عکاسان می‌پردازد و تاکنون ۳ بار برگزار شده است و این‌بار به بررسی و مرور آثار ۴ عکاس پیشگام زن می‌پردازد که از برجسته‌ترین عکاسان ایران محسوب می‌شوند.

در بخشی از نوشته‌ نمایشگاه به قلم رخشان بنی‌اعتماد آمده: «سال‌های سال است که حضور هر کدام از آنان به تنهایی کافی است تا مشتاقانه کنجکاو شوی که به دنبال خبر بروی و مطمئن باشی که هر بار از چه منظری به روزنه‌ آگاهی و حظ هنری ترا فرا می‌خوانند و این‌بار هر چهار نفر در کنار هم. مریم زندی، میترا محاسنی، رعنا جوادی و غوغا بیات. چهار هنرمند نام‌آشنا در کنار هم که گزیده‌ای از آثارشان تحت عنوان «تداوم» به همت کتایون ده‌چمنی در نمایشگاهی با همین عنوان و در گالری ۶ موقعیتی ناب فراهم می‌آورد».

نمایشگاه «تداوم ۴» با نمایش گزیده‌ای از آثار ۴ عکاس پیشگام زن، از روز جمعه ۲۱ آبان‌ماه در گالری شماره ۶ آغاز و تا ۲۸ آبان‌ماه ادامه پیدا می‌کند.

 

برای عضویت در کانال تلگرامی برنا اینجا کلیک کنید.