به گزارش خبرگزاری برنا، فیلمبرداری «آذر» به تهیه کنندگی نیکی کریمی هم اکنون در جنوب تهران ادامه دارد و تا کنون بیش از ٧٠ درصد از کار به پایان رسیده است.

فرید سجادی حسینی که پیش از این بازی درخشان او را در فیلم «فروشنده» اصغر فرهادی مورد توجه مخاطبین و منتقدین قرار گرفته بود، به تازگی به گروه بازیگران «آذر» اضافه شده است.

همچنین هستی مهدوی فر در دومین تجربه همکاری با نیکی کریمی هم در «آذر» جلوی دوربین رفته است.

مهران نائل تازه ترین بازیگر این فیلم است که پیش از این در مجموعه موفق «شهرزاد» به ایفای نقش پرداخته است.

در خلاصه داستان «آذر» آمده است: ادامه زندگی بهای سنگینی دارد.

«آذر» اولین فیلم بلند سینمایی محمد حمزه‌ای است که فیلمنامه آن توسط احسان بیگلری با همکاری پریسا هاشم پور به نگارش در آمده است. تهیه کنندگی این فیلم برعهده نیکی کریمی کارگردان و بازیگر سینمای ایران است.

نیکی کریمی و حمیدرضا آذرنگ بازیگران اصلی «آذر» هستند که برای اولین بار در یک فیلم سینمایی مقابل یکدیگر به ایفای نقش می پردارند. هومن سیدی و لیلا زارع نیز از دیگر بازیگران این پروژه هستند.

عوامل تولید این فیلم عبارتند از: کارگردان: محمد حمزه‌ای، فیلمنامه احسان بیگلری با همکاری پریسا هاشم‌پو، مجری طرح: مازیار میری، مدیر فیلمبرداری: پیمان شادمانفر، فیلمبردار: ادیب سبحانی، صدابردار: پرویز آبنار، طراح لباس: غزاله معتمد، طراح صحنه: مهدی موسوی، طراح گریم: افروز بوجاریا، مدیر تولید: محمد یمینی، دستیار و برنامه‌ریز: روزبه سجادی حسینی، منشی صحنه: شهره فهیمی، عکاس: سحاب زری باف، مدیر تدارکات: امیر یمینی، مشاور رسانه‌ای: بیتا موسوی، فیلمبردار پشت صحنه: ریحانه طراوتی، مسوول فضای مجازی: آریان امیرخان، جانشین تهیه کننده: سعید پاکستانی و تهیه‌کننده: نیکی کریمی.