به گزارش خبرگزاری برنا، رضا فیاضی نویسنده، کارگردان و بازیگر متولد سال 1322 در طول سالیان فعالیت هنری در بیش از 70  اثر هنری شامل تئاتر، سینما، سریال تلویزیونی،  حضور داشته است.

آثاری چون «چریکه تار»، «کیمیا»، «روزگار غریب»، «زیر آسمان شهر»، «خانه ما»، «پهلوانان نمی‌میرند»، «آرایشگاه زیبا»، «هادی و هدِی»، «دنیای شیرین»، «زی زی گولو»، «قصه‌های کوچه ما»، «پسرخاله‌ها» و غیره که رضا فیاضی به‌عنوان بازیگر در آن حضور داشته است.

همچنین رضا فیاضی از ابتدای فعالیت هنری در نمایش‌های مختلف چون ت مثل تئاتر، بازرس، آدم بلا و دیو ناقلا، آنتیگونه، آواز خوان طاس، جنگ کور، ‌حلاج و سلاطین، یک زن یک مرد، هاملت با سالاد فصل، دیبوکها، میکی و کارآگاه2 به عنوان کارگردان و یا بازیگر حضور داشته است.

آخرین نمایش این هنرمند پیشکسوت برای مخاطبان کودک و نوجوان با نام «پدر یک‌دقیقه‌ای» در تابستان امسال و در تالار هنر برای مخاطبان کودک و نوجوان اجرا شد که با استقبال نیز همراه بود.

علاوه بر این تاکنون تعداد شش عنوان کتاب از این هنرمند شامل نمایشنامه، شعر و داستان چون ت مثل تئاتر، بانوی نیلوفر، قصه‌های آسیه‌آباد و بازیگر منتشرشده است. مراسم تقدیر و بزرگداشت رضا فیاضی در اختتامیه بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با حضور مقامات و هنرمندان برگزار خواهد شد.

بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان به عنوان یکی از باسابقه‌ترین رویدادهای تئاتر کشور با دبیری شهرام کرمی توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان و اداره کل هنرهای نمایشی و مشارکت استانداری و نهادهای فرهنگی و هنری شهر همدان از تاریخ 22 تا 27 آذرماه با حضور گروه‌های ایرانی و خارجی برگزار خواهد شد.