به گزارش خبرگزاری برنا، "خرسی که می خواست خرس باقی بماند" نوشته خسرو حکیم رابط از پیشکسوتان نمایشنامه نویسی ایران، به کارگردانی حمیدرضا عسکری روز چهارشنبه 24 آذر ساعت 20:45  در تماشاخانه کنش معاصر میزبان هنرمندان می شود. همچنین در این روز برای عموم نیز بلیت فروشی خواهد شد.

 این نمایش که از 26 آبان به روی صحنه رفته است، روزهای یکشنبه تا چهارشنبه هر هفته به دانشجویان تخفیف 40% می دهد. دانشجویان برای استفاده از این تسهیلات می توانند با ارائه کارت دانشجویی به گیشه تماشاخانه کنش معاصر مراجعه نمایند.

محسن کیایی، رضا درمیشیان، رحمت امینی، رضا مولایی از جمله هنرمندانی هستند که تا کنون به تماشای این نمایش نشسته اند.

به ترتیب ورود به صحنه: حسین شجاعی فرد، محمود نصیری فاخر، ساناز فرخ نژاد، مریم تاران، الهه عسکری، کیمیا الوانی، حسن همتی، کامیار محبی، محمد خوشبختیان، علیرضا رشیدی بازیگران این نمایش هستند.

داستان روایت از گمگشتگی یک خرس است که از خواب زمستانی برخاسته اما به جای جنگل انبوه، کارخانه ایی بزرگ در پیش رو می بیند. خرس ادعای آن دارد که خرس است و خرس می خواهد باقی بماند، اما هیچ آدمی در کارخانه و حتی خرس های در باغ وحش و سیرک حرفش را پذیرا نیستند و به ناچار خرس تسلیم نیروی قدرتمند کارخانه می شود و به عنوان کارگر مشغول کار می شود تا آنجا که زمستان فرا می رسد و خواب زمستانی را برای خرس به ارمغان می آورد. خط کارخانه می خوابد و تصمیم جدیدی برای خرس صادر می گردد...

حمیدرضا عسکری متولد 1362 فوق لیسانس مکانیک از تهران و مدرک معادل کارگردانی تئاتر از آلمان دارد.وی تئاتر را به طور تخصصی از سال ۸۰ شروع کرده و تاکنون به عنوان بازیگر یا کارگردان نمایش هایی چون "نرگس"،"آبتین"،"سلولی به نام من"،"درستکارترین قاتل دنیا"،"اسکار کوچولو"،"The Way  (در آلمان)" و ... روی صحنه داشته است.