به گزارش خبرگزاری برنا، همزمان با آغاز جشنواره بین‌المللی فیلم «یاس»، راه اندازی ۱۰ سینما سیار در ۱۰ شهر استان مازندران از جمله رامسر، عباس آباد، نوشهر، محمود آباد، آمل، فریدونکنار، جویبار، نکاء، گلوگاه و سواد کوه راه اندازی می شود.

تمامی سینما سیارها از  روز دوشنبه ۲۲ آذر تا جمعه ۲۶ آذر در ۳ سئانس ۱۵، ۱۷ و ۱۹ فیلم ها را نمایش می دهند.

جزئیات افتتاحیه جشنواره «یاس»

مراسم افتتاحیه این رویداد هنری فردا دوشنبه ۲۲ آذرماه و ساعت ۱۷:۳۰ با حضور مدیران فرهنگی و سینمایی، هنرمندان و سینماگران، هیات های انتخاب و داوری، اهالی رسانه و صاحبان آثار بخش های مختلف جشنواره برگزار می شود.

تجلیل از یک عمر فعالیت هنری علی نصیریان، ثریا قاسمی، داریوش اسدزاده و داریوش بابائیان از دیگر برنامه های آیین افتتاحیه جشنواره فیلم «یاس» است.

همچنین در این مراسم از خانواده دو شهید مدافع حرم استان مازانداران نیز قدردانی می شود.

برگزیدگان دو بخش «بهترین موسسه شبکه نمایش خانگی» و «اقلام تبلیغی و اطلاع رسانی» نیز در آیین افتتاحیه معرفی و جوایز خود را دریافت می کنند.

اجرای استندآپ کمدی توسط علیرضا خمسه و موسیقی زنده توسط علیرضا قربانی و گروهش از دیگر برنامه های مراسم افتتاحیه چهارمین جشنواره بین المللی فیلم «یاس» است.

اجرای مراسم افتتاحیه بر عهده علی ضیا است.

این جشنواره به دبیری سید مصطفی ابطحی تا روز جمعه ۲۶ آذرماه در شهر رامسر ادامه دارد و در آیین اختتامیه نیز برگزیدگان بخش‌های سریال‌های نمایش خانگی، بین الملل و سینما ایران معرفی می شوند.