به گزارش خبرگزاری برنا، ابوذر پورمحمدی یکی از تهیه کنندگان «کودک شو» درباره آخرین تغییراتی که قرار است در این برنامه رخ دهد عنوان کرد: در این برنامه ما از ابتدا آیتم های متعددی را در نظر گرفته بودیم که برخی از آن ها با کامل شدن طرح آن، مثل «دوبله شو» در حال اجرا هستند اما به زودی بخش دیگری که با حضور چهره هایی از حوزه های گوناگون شکل می گیرد به «کودک شو» اضافه خواهد شد.

وی افزود: در این بخش در قالب مسابقاتی که طرح شده، لیگی برای این چهره ها در نظر گرفته شده که به جذابیت های برنامه و جلب نظر مخاطب کمک می کند. علاوه بر این ها یکی از اهداف مهم و اساسی ما در برنامه، ایجاد و حفظ تعامل قوی با مردم است. در این راستا نیز قرار است مضاف بر بخش های موجود که حول حضور مردم می چرخد، آیتم هایی را که در آنها مردم با ارسال عکس و فیلم در چارچوب معینی، بیشتر به برنامه نزدیک می شوند در نظر بگیریم.

پورمحمدی یادآور شد: این تغییرات و افزودن آیتم های جدید مادامی که برنامه پخش می شود، وجود خواهد داشت و به یک یا دو بخش ختم نمی شود.

رضا نصیری شهرضایی یکی دیگر از تهیه کنندگان «کودک شو» درباره این تغییرات بیان کرد: به زودی قرار است که در این برنامه، در کنار بخش هایی که مخصوص خانواده ها و فرزندانشان است، مسابقه ای ویژه با حضور چهره هایی از حوزه های گوناگونی چون، بازیگری، موسیقی، سینما و... برگزار شود.

وی با اشاره به هدف از برگزاری این بخش عنوان کرد: ما در «کودک شو» از پیش در نظر داشتیم تا با طرح مسابقاتی، علاوه بر ایجاد تعامل بین خانواده ها و فرزندانشان، فضایی برای یادآوری و بازسازی بازی های کودکانه فراهم کنیم. در همین راستا تصمیم گرفتیم تا بخش ویژه ای را که در آن چهره های محبوب حاضر می شوند، تدارک ببینیم. در این بخش ویژه علاوه بر مسابقات و بازی هایی که در اتاق فکر ما طراحی شده اند، به واسطه گپ و گفتی که با اجرای پژمان بازغی صورت می گیرد، بینندگان می توانند فضای تعاملی تازه ای را در قالب یک مسابقه و سرگرمی، شاهد باشند.

برنامه «کودک شو» به کارگردانی رضا مهران فر و تهیه کنندگی ابوذر پورمحمدی و رضا نصیری شهرضایی، هر هفته شنبه، دوشنبه و چهارشنبه، در یک فصل ۹۰ قسمتی ساعت ۲۱ از شبکه نسیم پخش می شود.