به گزارش خبرگزاری برنا به نقل از روابط عمومی شبکه چهار، برنامه تلویزیونی ستاره دنباله‌دار به تهیه‌کنندگی رضا عبادی در ۱۵ قسمت ۳۰ دقیقه ای به موضوع انتخابات ریاست جمهوری می پردازد.

رضا عابدی، تهیه‌کننده برنامه «ستاره دنباله‌دار» درباره‌ی برنامه توضیح داد: برنامه تلویزیونی «ستاره دنباله دار» در ۱۵ قسمت ۳۰ دقیقه ای در قالب ترکیبی تدارک دیده شده است که شامل بخش های مختلفی است. در بخش استودیو با توجه به اینکه شبکه ۴ شبکه فرهیختگان و نخبگان است، سعی شده بیشتر در حوزه تبیین و کارشناسی امور سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی ورود کرده و با نخبگان و کارشناسان این حوزه ها در سطح مدیران ارشد کشور گفتگو شود. از سوی دیگر جهت حداقلی فاصله بین رسانه و جامعه در امر رسالت رسانه ای، به گونه‌ای در طراحی و تولید برنامه سعی شده است تا این تعامل حفظ شود، بدین منظور دو آیتم میهمانی خانواده و گشتی در شهر طراحی شده که در میهمانی خانواده، ستاره دنباله دار به منزل نمایندگان مجلس در دوره های مختلف، اساتید دانشگاه و مدیران کشور رفته و با نگاه به اینکه خانواده نماد کوچک یک جامعه کامل می باشد به موضوعات محوری برنامه پرداخته می شود.

از جمله مهمانان برنامه می‌توان به دکتر فلاحت پیشه نماینده مجلس، مره صدق نماینده مجلس، دکتر غلامرضا حیدری نماینده مجلس، دکتر وکیلی نماینده مجلس، دکتر راشدی نماینده سابق مجلس، خانم دکتر رفعت ببات نماینده سابق مجلس، دکتر نامی وزیر سابق، دکتر علی احمدی وزیر سابق، خانم دکتر بنی اسدی کارشناس علوم سیاسی، دکتر غضنفری وزیر سابق، دکتر افقهی کارشنا مسایل سیاسی بین الملل، دکتر سلیمی استاد دانشگاه، دکتر حسین پور سفیر سابق، دکتر یوسفی نماینده سابق اشاره کرد.

عبادی اضافه کرد: در ادامه برنامه، در آیتم گشتی در شهر دوربین برنامه در سطح شهر میان مردم رفته و صدای مردم را به گوش مسئولین و کاندیداها می رساند. همچنین باتوجه به این رسالت فرهنگی که به عنوان برنامه ساز برعهده داریم، تعدادی فیلم کوتاه با هدف انتقال پیامهای کوتاه در جهت ترویج جامعه به انجام امور مثبت اخلاقی در فواصل برنامه ستاره دنباله دار پخش خواهد شد.

«ستاره دنباله دار» ویژه انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ محصول گروه اجتماعی شبکه چهار سیما است و به تهیه‌کنندگی رضا عبادی از شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه هر شب به مدت ۱۵ شب،  ساعت ۲۳ از شبکه چهار سیما پخش می شود.