به گزارش خبرگزاری برنا، انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس درباره حادثه تروریستی تهران که روز گذشته چهارشنبه ۱۷ خردادماه در حرم امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی رخ داد، بیانیه ای را منتشر کرد. در متن این بیانیه آمده است:

«باسمه تعالی

فِی قُلُوبِهِم مَّرَضٌ فَزَادَهُمُ اللّهُ مَرَضاً وَلَهُم عَذَابٌ أَلِیمٌ بِمَا کَانُوا یَکْذِبُونَ

در دل های آنان یک نوع بیماری است؛ خداوند بر بیماری آنان افزوده؛ و به خاطر دروغ هایی که می گفتند، عذاب دردناکی در انتظار آنهاست. (بقره ۱۰)

حادثه تروریستی تهران بی شک عمق کینه توزی و نهایت عداوت دشمنان این مرزو بوم پرگهر را که کاشانه فرهیختگان و هنرمندان است، باردیگر متجلی ساخت.

حضور و حمایت همه جانبه اقشار مختلف مردم تحت زعامت و رهبری معظم انقلاب (حفظه الله) و لبیک به فرمان ایشان در صحنه انتخابات پرشور ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا که از مصادیق بارز مردمسالاری دینی بود و نیز ترسیم چهره ننگین استکبار جهانی در مراسم تجدید بیعت با خمینی کبیر (ره) توسط جانشین برحق ایشان، آنچنان برای خناثان و رقاصان اضلاع مثلث پلید عبری غربی عربی گران تمام شده است که به چنین اقدامات ددمنشانه و خبیثانه ای دست یازیده اند.

انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس به نمایندگی از خیل کثیری از مجاهدان جان برکف هنرمند درعرصه هنرهای نمایشی کشور، حادثه تروریستی اخیر را که به شهادت مظلومانه جمعی از هموطنان مظلوم و بی گناه انجامیده است به شدت محکوم نموده و بر ادامه راه مقاومت در حوزه هنر و هوشیاری در عرصه خطیر رسالت فرهنگی تاکید و پافشاری می نماید.»