به گزارش خبرگزاری برنا، سیزدهمین قسمت این برنامه میزبان معصومه ابتکار (رئیس سازمان حفاظت محیط زیست)، توحید و حامد کاظمی (خواننده)، پیمان برومند (جراح گوش و حلق و بینی) خواهد بود.

معصومه ابتکار، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در بخش جاودانه­‌های این برنامه حضور دارد که  خاطراتی را از شغل خود بیان خواهد کرد و همچنین درباره اهمیت و سلامت محیط زیست مطالبی خواهد گفت.


 توحید و حامد کاظمی، برادران هادی کاظمی، بازیگر سینما و تلویزیون، از دیگر مهمانان این برنامه هستند. این دو خواننده  ترانه‌­هایی مانند: خوابزده، حس قشنگ، بی‌خوابی و ... را در کارنامه کاری خود دارند.
همچنین پیمان برومند، متخصص گوش و حلق و بینی مهمان دیگر این برنامه است  که حدود ۱۵ سال به عنوان پزشک در مناطق مختلف ایران مشغول به فعالیت بوده  و از تجربیاتش دراین زمینه خواهد گفت.

«ماه تمام» برنامه‌ایست که  با اجرای عبدالله روا و با بخش‌های مختلفی همچون «تنفس»، «همسفر»، «دلدادگی»، «این مردم نازنین» و  گفتگو با مهمانان و کارشناسان مختلف به روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.

برنامه «ماه تمام» کاری از گروه خانواده شبکه دو سیما و با مشارکت امور فرهنگی و اجتماعی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و مجموعه تفریحی ورزشی ارم سبز تولید شده است که در ماه مبارک رمضان، هر شب حوالی ساعت ۲۳:۳۰ به مدت ۷۵ دقیقه مهمان مخاطبان  خواهد بود. گلچینی از این برنامه هم روز بعد ساعت ۹ صبح پخش می‌شود.