به گزارش خبرنگار برنا به نقل از منابع آگاه فیلمبرداری مقیمان ناکجا دومین فیلم شهاب حسینی سه روز پیش به پایان رسید. پریناز ایزدیار  ؛ هم بازی شهاب حسینی در سریال شهرزاد در این فیلم نقش اصلی زن و همچنین آرمان درویش پور ؛ بازیگر خوش چهره فیلم های کمدی انسانی ، لابی و چهارشنبه دیگر نقش اصلی مرد فیلم تازه شهاب حسینی را برعهده دارند. همچنین باخبر شدیم که علی قاضی مدیر فیلمبرداری این فیلم است ، قاضی پیش از این مدیریت فیلمبرداری فیلم تحسین شده «ابد و یک روز» را برعهده داشت. جلال موسوی طراح گریم و سارا اسکندری چهره پردازی «مقیمان ناکجا» را به سرانجام رسانده است.

نکته قابل تامل این خبر این است که شهاب حسینی چه زمانی فرصت کرده ساخت این فیلم را نهایی کند چراکه او هم برای بازی در نمایش «اعتراف» روی صحنه میرفت و هم مشغول بازی در فصل دوم و سوم «شهرزاد» بوده ، حالا اینکه چطور توانسته یک فیلم سینمایی هم در این اثنا بسازد محل سوال است.

با اینکه فیلم اول شهاب حسینی موافقان و مخالفان صفر و صدی داشت برای دومین اثر او نیز کنجکاوی زیاد است و احتمالا باید منتظر بمانیم تا اولین نمایش فیلم او را در جشنواره فیلم فجر شاهد باشیم. از دیگرعوامل تولید و بازیگران این فیلم خبر دقیقی در دست نیست. 

photo_۲۰۱۷-۰۹-۲۳_۱۱-۴۹-۴۵