به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ مراسم افتتاحیه چهاردهمین نمایشگاه سالانه حروف نگاری پوستر «اسماءالحسنی» ساعت ۱۸ روز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت در تالار استاد شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.

چهاردهمین نمایشگاه سالانه حروف نگاری پوستر «اسماء‌الحسنی» از سوی پایگاه‌ اینترنتی طراحان مستقل ایران «تودی ‌پوسترز» به صورت ملی برگزار می‌شود. در این دوره هزار و ۳۰ اثر از ۶۷۷ شرکت کننده به دبیرخانه رسید که پس از بحث و بررسی توسط هیات داوران ۴۴ اثر انتخاب و به نمایشگاه راه یافته است.

انتخاب نهایی و داوری آثار توسط مسعود نجابتی، محمد خزایی، ناصر طاووس، محمدرضا دوست محمدی، علیرضا حصارکی در روز چهارشنبه ۲۲ فروردین در خانه هنرمندان ایران برگزار و نفرات برگزیده این دوره انتخاب شدند.

 به برگزیدگان این دوره به ترتیب ۳۰ و ۲۰ میلیون ریال اهدا خواهد شد. همچنین در این دوره پنج تقدیرنامه و مبلغ پنجاه میلیون ریال به پنج طراح برگزیده نمایشگاه (هر هنرمند ۱۰ میلیون ریال) که از سوی هیات داوران به منظور تشویق انتخاب می‌شوند، اهدا خواهد شد.

چهاردهمین نمایشگاه سالانه حروف نگاری پوستر «اسماء‌الحسنی» از چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت تا ۶ خرداد در نگارخانه‌های «ممیز» و «زمستان» با نمایش ۹۰ اثر برگزار می‌شود.

 پوستر چهاردهمین نمایشگاه سالانه حروف نگاری پوستر «اسماء‌الحسنی» نیز توسط حمید قربان‌پور یکی از برگزیدگان دوره سیزدهم طراحی شده است.