به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ جین فوندا بازیگر کهنه‌کار آمریکایی در جشنواره فیلم کن گفت دوست دارد با کوئنتین تارانتینو کار کند و از مایکل مدسن خواست در این راه به او کمک کند.

جین فوندا دیشب همراه مایکل مدسن در یک برنامه در کن با عنوان «لورییِل ورث» از ابراز علاقه وافر خود به کار با کوئنتین تارانتینو صحبت کرد.

مدسِن که در چهار فیلم تارانتینو بازی کرده از جِین فوندا در مورد تمایلش به کار با کوئنتین تارانتینو پرسید که فوندا در جواب گفت: نه این که با کارگردانی مثل تارانتینو همکاری کنم، بلکه دلم می‌خواهد با خود تارانتینو کار کنم و چنانچه می‌توانی من را به او معرفی کن.

در این نشست مدسن از هاروی وِینستِین به عنوان تهیه‌کننده فیلم‌های تارانتینو و حواشی پیش آمده در مورد رسوایی‌های جنسی وی نیز حرف زد و گفت: من خودم قبل از اینکه کلا مساله آقای وِینستِین افشا شود از کارهایش خبر داشتم. خیلی خوب است که حالا همه نسبت به چنین مسایلی آگاهی پیدا کرده و از رفتارهای ناپسند پنهانی عبور نمی‌کنند و آنها را طبیعی نمی‌بینند و به خودشان نمی‌گویند “خب او هم دیدگاهش اینچنین است”.

مدسِن در ادامه صحبت‌هایش در مورد هاروِی وِینستِین افزود: هیچگاه انکار نمی‌کنم که از رفتارهای وِینستِین خبر نداشتم، چون واقعا خبر داشتم، اما زنگ زدن به شبکه مثلا CBS و صحبت کردن در مورد این حرف‌ها و افشاگری کار آسانی نیست!

در این نشست جِین فوندا در مورد فیلم جدید «کلوپ کتاب» گفت: این فیلم با بازی «دایان کیتون»، «کاندیس برگن» و «مری استِن‌بورگن» و من ساخته می‌شود. قرارداد بازی در این فیلم را امضا کرد‌ه‌ام. دوست داشتم این زنان هنرپیشه را بیشتر بشناسم چون هرگز با هیچ یک از آنها در یک فیلم نبوده‌ام.

جین فوندا ۴۰ سال پیش با فیلم «بازگشت به خانه» در جشنواره کن حضور یافت. او برای همین فیلم موفق به دریافت جایزه اسکار شد.

لازم به ذکر است که در هفتاد و یکمین دوره جشنواره فیلم کن مستندی درباره جین فوندا با عنوان «جین فوندا در ۵ پرده» اکران می‌شود.