به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر شهرزاد، به دلیل آغاز جام جهانی فوتبال و همزمانی بازی های تیم ملی کشورمان با نمایش های در حال اجرا در «پردیس تئاتر شهرزاد»  و حمایت هنرمندان تئاتر از تیم ملی فوتبال، نمایش های «خدای کشتار» به کارگردانی علی سرابی، «کمدی دپوتات» به کارگردانی اتابک نادری و «کافه پولشری» به کارگردانی الهام پاوه نژاد در تاریخ جمعه 25 خرداد ماه ، قبل از بازی تیم ملی روی صحنه می‌روند.

طبق برنامه ریزی های انجام شده، نمایش «خدای کشتار» در دو سانس 15 و 17، نمایش «کمدی دپوتات» در ساعت 17 و نمایش «کافه پولشری» در ساعت 17 قبل از بازی تیم ملی فوتبال ایران، روی صحنه خواهند رفت.

همچنین نمایش «یک دقیقه و سیزده ثانیه» به کارگردانی شهرام گیل آبادی که سال گذشته روی صحنه رفت  و یکی ا زنمایش های پرمخاطب سال 96 نام گرفت، از تاریخ 31 خردادماه سال جاری در سالن شماره 1 پردیس تئاتر شهرزاد درساعت 21 اجرا خواهد شد.

پانته آ بهرام، سیما تیرانداز و لادن مستوفی بازیگران این نمایش هستند، علاقه مندان به هنرهای نمایشی می توانند بلیت این اثر را از سایت تیکت، پیش خرید کنند.

نمایش «خدای کشتار» به کارگردانی علی سراب هم هفته پایانی خود را سپری خواهد کرد و طبق تصمیم این گروه نمایشی، بار دیگر این نمایش در تهران هیچ اجرایی نخواهد داشت.

نوید محمد زاده، ستاره پسیانی، علی سرابی و مارال بنی آدم در این نمایش به ایفای نقش می پردازند.

636382312290955666

photo_۲۰۱۸-۰۶-۰۹_۱۵-۱۰-۴۱

photo_۲۰۱۸-۰۶-۱۰_۱۶-۱۵-۰۵