به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ در حال حاضر فیلمبرداری حدود ۹۰ درصد از فیلم سینمایی «قطار آن شب» به کارگردانی حمیدرضا قطبی و تهیه کنندگی بهروز رشاد در منطقه پل سفید به اتمام رسیده است و قسمت های باقی مانده نیز در همین منطقه ضبط می شود.

به گفته تهیه کننده این اثر همزمان با فیلمبرداری، تدوین «قطار آن شب» توسط حسن حسندوست آغاز شده بود اما بعد از اتمام فیلمبرداری این بخش به طور جدی تر انجام می شود.

قرار است صداگذاری «قطار آن شب» را امیرحسین قاسمی انجام دهد. بابک میر هم جلوه های ویژه این فیلم را برعهده دارد.

فیلم «قطار آن شب» که در ژانر کودک و نوجوان ساخته می شود احتمالا در سی و هفتمین جشنواره فجر به نمایش در می آید و برای جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان امسال آماده نخواهد شد.

افشین هاشمی، سیامک صفری، مریم بوبانی، بهناز نادری، بهرام شاکری و بازیگر خردسال آیلین رشیدیان بازیگران «قطار آن شب» هستند.

عوامل اصلی این فیلم عبارتند از نویسنده: بهروزرشاد و حمیدرضا قطبی بر اساس رمانی از احمد اکبرپور، تهیه کننده و مجری طرح: بهروز رشاد، کارگردان: حمیدرضا قطبی، مدیر فیلمبرداری: محمدرسولی، تدوین: حسن حسندوست، طراح صحنه: هومن معصومی، طراح چهره‌پردازی: ناهید علامی، صدابردار: حسین بشاش، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: واحیک خچوویان، منشی صحنه: هدیه نصیری، دستیار تهیه: میثم صانعی، عکاس: بهروز صادقی، مدیر تدارکات: داوود ناظمی، محصول شرکت سینمایی کارن فیلم.